Ulefone Power 6 se cítí uhlazenější s 6350 mAh baterií „vyladěnou“

Ulefone Power 6 se cítí uhlazenější s 6350 mAh baterií „vyladěnou“

JE Ulefone Power 6 přišel nahradit ten úspěšný Síla 5 Rok 2018 je o něco více než rok později. Nový terminál přináší štíhlejší design za cenu výrazného snížení kapacity baterie „snížené“ na 6350 mAh (Power 5 měl „skandálních“ 13000 mAh). Jak vidíme, o 6350mAh baterii nelze říci, že je malá. Pojďme se ale podívat na to a na ostatní jeho dary …

Vlastnosti Ulefone Power 6

Tyto Funkce Ulefone Power 6:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Ulefone Power 6 K integraci využívá velkou kapacitu baterie velká úhlopříčka 6,3 palce, jeden Poměr obrazovky k tělu 93,9% a jeden Rozlišení Full HD + 2340 × 1080 pixelů pro dokonalost Hustota pixelů nad 400 PPI. Malý horní zářez na dešťové kapce v designu a Poměr stran 19,5: 9dlouhý a zvládnutelný. Přední strana je chráněna 2.5D zakřiveným sklem a při pohledu na zadní část mobilního telefonu Huawei Mate 20 to by mohlo být plus, to je jasné. Celkový vzhled je moderní a dobře povrchově upravený, a pokud zadní strana není skleněná, pak alespoň velmi dobře napodobuje. Celkový profil mobilního telefonu klesne na 9,95 mm ( Síla 5) a v barvách prezentace modrá, černá a červená.

Paměť, procesor a operační systém

Jako hardware máme osmijádrový procesor MediaTek, Helio P35 Na 2,3 GHz a 64 bitech. Tohle je 4 GB RAM paměť s 64 GB interním úložištěma také slot microSD má maximální kapacitu 256 GB. Aktualizovaný operační systém nemůžeme ignorovat Android 9.0 Pie.

Buben

Už jsme to zmínili dříve Baterie Ulefone Power 6 má obrovskou kapacitu 6350 mAh. A protože je pro tento typ baterie zásadní mít odpovídající technologii nabíjení, naštěstí Ulefone tento směr nezanedbávejte a integrujte 15 wattové rychlé nabíjení na palubě. Podle společnosti bylo nabíjení z 0% na 100% dosaženo za 2 hodiny, což není vůbec špatné. Oficiální web navíc uvádí, že při běžném používání poskytuje baterie autonomii až 4 dny … Takže docela působivá věc.

Fotoaparáty

S foto systémem, který splňuje očekávané standardy pro střední třídu, Hlavní fotoaparát Ulefone Power 6 Je spárován se snímačem 16 MP + 2 MP (pro bokeh), clonou objektivu f1,8 a duálním LED bleskem. Záznam videa se provádí v rozlišení 1080p. Zatímco přední kamera 16 MP a clona f1.8 nabízí režim krásy pro selfie a může také nahrávat videa v rozlišení 1080p.

Spojení

Máme Bluetooth 5.0, nejaktuálnější verzi vůbec, s připojením 4G VoLTE, dvoupásmovým ac wifi, GPS navigací, GLONASS, BEIDOU a Galileo. Fyzické připojení zahrnuje slot pro dvě SIM karty a moderní port USB typu C. Součástí vybavení je také adaptér USB C – 3,5 mm konektor, který v zařízení chybí, protože má tendenci tuto zásuvku zanedbávat. A zabezpečení závisí na odemknutí obličejem a senzoru otisků prstů. Další senzory jsou gyroskop, blízkost, světlo, kompas a gravitace.

Ulefone Power 6 modernizuje připojení pomocí USB C a Bluetooth 5Ulefone Power 6 modernizuje připojení pomocí USB C a Bluetooth 5

Cena Ulefone Power 6

JE Cena Ulefone Power 6 Změněno na Aliexpress za 200 dolarů, asi 180 eur.

Výsledky a názory na Ulefone Power 6

Nový Ulefone Power 6 Mobilní telefon plný překvapení a s mnoha atraktivními funkcemi. Cena je navíc konkurenceschopná a ponechává dobrý poměr darování nákladů. Můžeme vznést námitky proti hardwaru zařízení. Ulefone Armor 6 Silnější s Helio P60. Ale celkově je mobil skvělý a multimediální kapacita závisí na úkolu.

Oficiální stránka Ulefone ve Španělsku