Ultrapřenosné Leapbooky InnJoo A100 Pro jsou aktualizovány o více paměti RAM a přidány další funkce

Už je to dlouho, co jsem s tebou mluvil InnJooje společnost, která si mimo jiné docela dobře vede se zavedením dobrých smartphonů a notebooků. Nejprve si pamatujeme Innjoo 4 a ultrabook Innjoo Leapbook A100. Toto poslední zařízení právě dostalo aktualizaci. Zkusíme vám dnes o něm vědět všechno. InnJoo A100 Pro.

InnJoo A100 ProInnJoo A100 Pro

Funkce InnJoo A100 Pro

Již několik let jsme věděli, čeho dosáhla společnost InnJoo se svou řadou notebooků Leapbooks. Některé notebooky s poměrně těsným poměrem kvalita / cena a umožňují mnoha uživatelům získat notebook s docela dobrými funkcemi a designem … něco, díky čemuž je ideální pro studenty nebo ty, kteří potřebují mít kdekoli notebook, aby získali přístup k vašemu e-mailu … způsob.

Nyní InnJoo Europe obnovila své Leapbooky (Ultralight Notebooky). Nový Notebook InnJoo A100 Pro Má 4 Gb RAM a 32 Gb konfigurace vnitřní paměti, což nám umožňuje rychle procházet internet, upravovat tabulky, sledovat videa, psát dokumenty nebo perfektně kontrolovat e-maily.

Díky hliníkovému krytu je odolné zařízení něčím, co nás rozhodně zajímá, pokud uvažujeme o tom, že ho budou používat studenti, reklamy nebo kdokoli jiný, kdo s ním bude cestovat z jednoho místa na druhé. Nový InnJoo A100 Pro přichází v krásné vesmírně šedé barvě. Jednou z nejvděčnějších věcí je jeho extrémně nízká hmotnost, ale váží 1,27 kg, což je, jak jsme řekli, ideální pro přenášení a používání kdekoli a kdekoli.

S tímto novým notebookem kombinuje InnJoo něco, co si mnoho společností přeje na trhu ultralehkých notebooků.

Dostupnost a ceny InnJoo A100 Pro

Ultrabook notebooku InnJoo A100 Pro bude k dispozici od 13. listopadu se španělskou, portugalskou a francouzskou klávesnicí. Příbuzný Cena InnJoo A100 Pro Lze jej zakoupit za 200 eur.

Oficiální webové stránky

Zdravím z hloubky bytů.