Ulysses, další aplikace, která přejde do šťastného systému předplatného App Store

Potřebujeme všechny ty, kteří tráví dlouhé hodiny psaním na počítači Soustředíme naši práci na jedinou aplikaci Veškerou naši práci můžeme mít vždy na dosah ruky, konzultovat, odkazovat, zveřejňovat na blogu, dělat si poznámky … Ulysses je jednou z nejlepších aplikací, které na trhu právě teď můžeme najít, existuje aplikace pro iOS i MacOS.

Vývojář aplikace nedávno oznámil významné změny v provozu aplikace, Přijměte šťastný předplacený systém s otevřenou náručí Že Apple představil něco před více než rokem a odložil jednorázový nákup. Doposud byla cena aplikace pro iOS 25 eur a macOS 45 eur. Uživatelé této aplikace jako vždy křičeli do nebe.

Systém předplatného je ideální, protože nabízí vývojářům stálý tok příjmů každý měsíc za jejich práci, což jim umožňuje pokračovat v práci vydáním nových funkcí, vylepšení výkonu a aktualizací … Neexistuje žádná softwarová aplikace. svou práci softwarových inženýrů, návrhářů a specializovaného podpůrného personálu vždy pracují za nimi.

Ale samozřejmě nikdy neprší podle chuti každého a existuje mnoho uživatelů, kteří nechtějí platit každý měsíc nebo každý rok. Schopnost používat aplikace jako Spotify, Netflix nebo podobné služby. Mnozí jsou uživatelé, kteří upřednostňují platbu jednou, i když je cena drahá a zcela zapomíná.

Nové cenové plány Ulysses

Vývojáři Ulysses věděli, že tento nový systém zpeněžení zvýší hněv uživatelů, kteří si aplikaci nedávno koupili a pokusí se uklidnit vodu, pokud budou aplikaci nadále používat, obdrží slevu 50% z ročního poplatku. znamená žádný časový limit. Uživatelé počítačů Mac, kteří si aplikaci nedávno zakoupili I když to bude mít bezplatné období používání 12 měsíců, uživatelé iOS budou těžit z 6měsíčního bezplatného předplatného.

Ceny měsíčního předplatného Ulysses vám umožní používat aplikaci v ekosystému iOS i macOS 4,99 $. Pokud se však rozhodneme pro roční předplatné, budeme muset zaplatit 39,99 $.

První byly nákupy v aplikacích pro aplikace a hry. Šťastné předplatné hned teď. Zdá se, že to všechno ukazuje App Store, jak jsme ho před lety znali, přestal existovat a nikdy to nebude stejné. Při této sazbě budeme muset za používání aplikací platit každý měsíc, jakmile si je jednou zakoupíme a zapomeneme.

Ulysses (AppStore Link)

Ulysses

Ulysses GmbH & Co. KG

Volný, uvolnit