UMIDIGI F2 je dodáván s pamětí UFS 2.1, čtyřkolkou a displejem s děrováním

Čínská značka UMIDIGI Je to „malá“ společnost ve srovnání s hlavními výrobci mobilních telefonů. Ale UMIDIGI Důsledně sleduje a přizpůsobuje se nejnovějším trendům v odvětví mobilních telefonů. Důkazem toho je tento nový terminál, který dnes představujeme. UMIDIGI F2 střední třída. Nový F2 má úložiště UFS, perforovanou obrazovku a hlavní kameru se snímačem 48 MP.

Funkce UMIDIGI F2

Tyto Funkce UMIDIGI F2:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka UMIDIGI F2 nese horní a boční otvor perforovaná obrazovka. To samo o sobě přispívá k designu a obrazovka vypadá opravdu působivě. více než 90% od obrazovky k tělu. A úhlopříčně neberte méně než to 6,53 palce ve formátu 19,5: 9. Dodává se s panelem ve specifikacích IPS LCD matice a rozlišení FHD + 2340 × 1080 pixelů… Je to 2.5D sklo s kovovým rámem na přední i zadní hraně. Mobilní telefon má tloušťku 8,7 mm a je dodáván v černé a modré barvě.

Paměť, procesor a operační systém

Máme procesor MediaTek v hardwarové konfiguraci Helio P70S grafickou kartou ARM Mali G72 MP3 900 MHz. Jedná se o konfiguraci, která zaručuje dobrý výkon bez ohledu na scénář. Samozřejmě nedosahuje Helio G90. Citace Paměť UMIDIGI F2dobrá zpráva je ta ROM typu UFS 2.1vedle něj Kapacita 128 GB. A co se týče RAM, 6 GBdocela velkorysý. Slot microSD má kapacitu karty až 256 GB, pokud chcete tuto paměť dále rozšířit. A operační systém, který běží, Android 10 v základní verzi.

Buben

Skvělé na nás 5150 mAh baterie s technologií 18W rychlé nabíjení. Vynikající…

Fotoaparáty

A dnes začínáme fotografovat s předním fotoaparátem se senzorem 32 MP (clona f2.0) pro selfie a mezi jeho funkce patří zkrášlování pomocí umělé inteligence. Pro odemykání pomocí obličeje také používá odemknutí obličejem.

Citace hlavní kamera, čtyřkolkase senzorem 48 MP (snímač Samsung GM1, f1,79) + 13 MP (120 stupňů širokoúhlý) + 5 MP (snímač bokeh nebo hloubka) + 5 MP (snímač makra pro objekty zblízka, 2 cm). Mezi funkce patří super noční režim, ultra širokoúhlý režim, detekce scén AI, režim makro, režim portrétu, panorama, HDR, živé filtry a detekce obličeje. Nahrávání videa je 1080p při 30 fps a duální blesk LED. Jak vidíte, hlavními nedostatky jsou videa ve 4K. Helio P70 nemohlo být jinak, protože stačí pouze pro nastavení rozlišení 1080p.

UMIDIGI F2 nabízí čtyřnásobný fotoaparát a paměť UFSUMIDIGI F2 nabízí čtyřnásobný fotoaparát a paměť UFS

Spojení

Připojení má podporu Dual 4G, Bluetooth 4.2, dvoupásmové Wi-Fi 802.11 ac, Direct wifi, wifi displej a GPS navigaci, GLONASS, Galileo a BeiDou. Připojení NFC je také integrováno do mobilního telefonu. Ve fyzických připojeních máme moderní port USB typu C, 3,5 mm konektor a trojitý slot Dual SIM + MicroSD. Senzor otisků prstů je umístěn vlevo a další senzory jsou blízkost, světlo, akcelerometr, gyroskop a kompas.

Cena UMIDIGI F2

Příbuzný Cena UMIDIGI F2 Terminál je v předprodeji od 250 USD na webu Aliexpress, přibližně 227 EUR výměnou.

Výsledky a názory na UMIDIGI F2

Nový UMIDIGI F2 Jedná se o prémiové mobilní zařízení, které vypadá skvěle ve všech aspektech designu a konfigurace. Jednou z obav je optimalizace softwaru (s předinstalovaným Androidem 10), ale pokud společnost tento detail nezanedbá, bude mobil docela kompletní.

Oficiální stránka UMIDIGI ve Španělsku