Unicorn Sparkle, po omezenou dobu zdarma

Pojďme si promluvit o aplikaci, kterou si můžeme po omezenou dobu stáhnout zcela zdarma a pomůže nám to odvrátit naše vánoční svátky. Běžná cena Unicorn Flash v App Store je 2,99 EUR.. Jak název napovídá, Unicorn Flash je hra, kde si ti nejmenší budou muset navrhnout své vlastní jednorožce. Můžete si vybrat ze široké škály barev, doplňků a samolepek a vytvořit si tak svého vlastního jednorožce. Jakmile budou malí navrženi, budou moci vstoupit do magických světů, jako je zamračená obloha, začarovaný les a sladký svět.

Cesta mezi světy za jednorožcem bude plná fascinujících překvapení, že bude muset klouzat přes duhu, aby se dostala do kouzelného hradu. Díky této aplikaci si klade za cíl nejen pobavit naše nejmenší, malí se mohou naučit počítat čísla od 1 do 20 v různých jazycíchJelikož je tato aplikace k dispozici ve španělštině, němčině, zjednodušené čínštině, tradiční čínštině, korejštině, francouzštině, angličtině, italštině, japonštině, holandštině, polštině, portugalštině, ruštině, švédštině, thajštině a turečtině, je možné je v nastavení hry vyměnit.

Vlastnosti Unicorn Flash

  • Unicorn Sparkle je první 3D běžecká hra určená speciálně pro malé děti.
  • Vaše dítě si může vytvořit svůj vlastní jednorožec výběrem z široké škály barev, doplňků a samolepek.
  • Tato hra má 4 nádherné světy plné kouzel a překvapení
  • S pomocí Unicorn se vaše dítě zábavnou formou naučí čísla 1 až 20.
  • Tato aplikace je inspirována nejprodávanější deskovou hrou Unicornio Sparkle společnosti HABA.

Unicorn Flash vyžaduje alespoň iOS 7.0 nebo vyšší. Je kompatibilní s iPhone, iPad a iPod touch a je určen pro děti do pěti let.