Únik dne: byly potvrzeny funkce vlajkové lodi smartphonu Samsung Galaxy S11

Uznávaný zasvěcenec na internetu, Ledový vesmír (mluvili jsme s vámi více než jednou a obvykle jsou ve vašich předpovědích mnohokrát správné) vlastnosti nyní ohledně příští vlajkové lodi smartphonu Samsung… Očividně, Samsung Galaxy S11.

Telefon Samsung Galaxy S11 krycí jméno je stejně odlišné jako krycí jméno španělského malíře PicassoJak by to mohlo být jinak, bude mít mimořádné vlastnosti.

Fotoaparát zařízení obdrží důležitou aktualizaci. Vzhledem k tomu, že Galaxy Note10, který se očekává 7. srpna, nepřinese uživatelům revoluci ve fotoaparátech a že hlavní změny v tomto smartphonu se budou týkat umístění modulů, jejich funkcí, softwaru atd. Zdá se, že tuto revoluci uvidí Galaxy S11 a bude to nadcházející aktualizace na hardwarové úrovni.

Nevěnujte příliš velkou pozornost obrazu, který nás doprovází, protože je to jen snímek „digitálních snů“ kluků z Let’s Go Digital.

Pokud jde o Galaxy S11, bude také používat displej typu Infinity-O, který jsme letos viděli mnohokrát, ale otvor pro přední kameru bude menší než dříve. Galaxy Note10.

Telefon získá operační systém Android Q a aktualizované proprietární rozhraní Jedno uživatelské rozhraní 2.x.

Jak zdůrazňuje odborník, další funkce Samsung Galaxy S11 teprve budou potvrzeny a nejsou zcela známy. Můžeme vám říci, že oficiální uvedení Samsung Galaxy S11 se očekává na začátku roku 2020.

Zdroj: Ice Universe

Zdravím z hloubky bytů.