Blog

Unikající čtyřkolka s telefonem Motorola není známa.

Strategie, která v dnešní době převládá v oblasti mobilních kamer, je „více je vždy lepší“ a netěsnosti (Courtesy OnLeaks, CashKaro), nové, dosud neznámé zařízení Motorola se čtyřmi zadními nákladními vozy naznačuje, že společnost vstupuje do prvního trendu.

Podrobnosti v této fázi jsou předvídatelně v pořádku, ale víme několik věcí: Kromě velkého počtu fotoaparátů bude zařízení nabízet 6,2palcovou obrazovku se slzovým výřezem (podobně jako u nového Moto G7 od společnosti Motorola). obrazovku na obrazovce snímače otisků prstů. Je také vidět port USB-C a 3,5 mm konektor pro sluchátka, což je v dnešním světě stále více využívajícím dongle vždy oceňováno.

V zásadě existují dva způsoby, jak mohou telefony v tomto okamžiku použít více zadních kamer. Nejběžnější metoda, jak je vidět na telefonech, jako je Galaxy S10 nebo Huawei P30 Pro, zahrnuje různé objektivy fotoaparátu pro různé fotografické efekty. Druhý (viditelný na zařízeních, jako je pětikamera Nokia 9), má několik iterací stejného objektivu vypálených současně, aby zachytil různé pózy scény pro lepší detaily.

Zatím nevíme, jaký druh multi-kamerového pole zde Motorola používá, ale vzhledem ke stejnému pohledu na kamery a jednomu ze snímků, které mají vedle kamery štítek „48 MP“, Motorola pravděpodobně bude. Následující. Kroky Nokie zde se čtyřmi 12megapixelovými objektivy.

Pokud jde o zbytek, včetně velikosti baterie, ceny, data vydání a co je nejdůležitější, jaký procesor bude Motorola instalovat na toto zařízení (pokud se spustí), budeme si muset počkat až do teď. Společnost Motorola tyto události oficiálně oznámila. .

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK