Uniklé obrázky LG V40 ThinQ ukazují telefon se 3 zadními a 2 předními fotoaparáty

Před několika měsíci další telefon LG, LG V40 ThinQ Může mít celkem 5 fotoaparátů a pravdou je, že první uniklé obrázky tohoto telefonu ukazují zařízení se třemi fotoaparáty na zadní a dvěma na přední straně.

LG V40 ThinQLG V40 ThinQ

Na MySmartPrice zveřejnili obrázky telefonu, které nám umožňují vidět, co bude přední a zadní strana tohoto terminálu podle všech informací, které máme, zveřejněny 16. listopadu. I když únik neobsahuje podrobnosti o specifikacích terminálu, na MySmartPrice vidíme, že telefon má P-OLED displej se zakřivenými okraji, na obrázcích skrytých černými pruhy v horní části obrazovky), port USB Type-C, 3,5 mm konektor pro sluchátka a snímač otisků prstů pod fotoaparáty na zadní straně telefonu. Všechno ostatní je víceméně dohadem.

LG V40 ThinQLG V40 ThinQ
LG V40 ThinQLG V40 ThinQ

Zatímco duální přední fotoaparát lze použít k dosažení efektů, jako je bokeh (rozostření oblasti kolem hlavního objektu), je také možné použít druhý fotoaparát pro některé funkce odemknutí a skenování obličeje.

Konfigurace několika fotoaparátů na zadní straně telefonu umožňuje realizaci hloubkových efektů.

Jeden nebo více objektivů však může mimo jiné nabídnout širokoúhlé nebo teleobjektivy. V každém případě se nejedná o první telefon se třemi zadními fotoaparáty.

Tato čest Huawei Mate P20 ProVčetně 40 MP primárního objektivu RGB, 20 MP monochromatického objektivu a 8 MP 3X teleobjektivu. Zatím nejsou k dispozici žádné podrobnosti o procesoru, paměti, úložišti, baterii nebo jiných funkcích tohoto telefonu.

Jak víme Funkce LG V40 ThinQ Dáme vám vědět…

LG V40 ThinQLG V40 ThinQ

Mezitím zůstaňte naladěni na příspěvky Planety Red.

Přes Reddit

Zdravím z hloubky bytů.