Příslušenství

Uniklo Xiaomi Mi Max 3: zjistěte podrobnosti

Ve společnosti Xiaomi již možná pracují na Xiaomi Mi Max 3, třetí generaci svých největších telefonů. Jisté je, že to bude telefon s velmi velkou obrazovkou, ale už víme více podrobností, protože Xiaomi Mi Max 3 unikl.

Nový únik je jedním z nových Xiaomi Mi Max 3 7 palcová obří obrazovkaAle jak jsme viděli na Xiaomi Mi Mix 2, rámečky na 4 stranách telefonu nebudou vypadat příliš velké kvůli prakticky snížené přední části.

Duální fotoaparát a skvělá baterie

Nový Xiaomi Mi Max 3 je nyní duální fotoaparátnavzdory neznámým rozhodnutím. Snímač otisků prstů bude umístěn na centrálním místě na zadní straně a pod kamerami kvůli přítomnosti bezrámové obrazovky.

Všechny produkty Xiaomi na Amazonu ve Španělsku

Obrázek - Xiaomi Mi Max 3 unikl: zjistit podrobnosti

Jaké další informace víme o Xiaomi Mi Max 3 o tomto úniku? Některé věci týkající se jeho baterie a procesoru jsou:

  1. Buben: baterie od 5 500 mAh Xiaomi Mi Max 2 5 300 mAhvelká kapacita, která poskytne dostatečnou autonomii smartphonu. Nejlepší ze všeho je, že podporuje rychlé nabíjení, což znamená, že doba nabíjení se výrazně zkrátí.
  2. Procesor: únik dat hovoří o tom, co bude procesor vybavovat Qualcomm Snapdragon 630.

Není o něm známo mnoho informací. Xiaomi Mi Max 3dosud známé, je to velký smartphone s prémiovým designem Je k dispozici ve třech barvách a má nepochybně velmi vynikající samostatnost.

Obrázek - Xiaomi Mi Max 3 unikl: zjistit podrobnosti

Pokud má Xiaomi všechna data, bude vydána pro jistotu v nekonečném stylu zobrazení. Xiaomi Mi Max 3 únik. Kdy se stane oficiálním a jaká bude cena, bude vidět ze dvou dosud neznámých aspektů.

Recenze: Xiaomi Mi Mix 2 je skvělý čínský smartphone na celou obrazovku

Prostřednictvím: igeekphone

Publicaciones relacionadas

Botón volver arriba