Upravte zvuk velmi jednoduše pomocí Audacity pro Android

Pokud hledáte vysoce kvalitní zvukový editor, který by nepochybně mohl být několika slovy i profesionálem doporučíme vám Audacityje aplikace dostupná nejen pro zařízení Android, ale dokonce i pro MAC, i když máte počítač se systémem Windows nebo Linux. Tímto způsobem můžete upravit zvuk opravdu jednoduchým způsobem, se spoustou profesionálních a vysoce kvalitních funkcí, ale především velmi úplným.

Audacity apk pro Android

Takže tato aplikace má spoustu výhod, které budeme komentovat níže, v podstatě to, co můžeme udělat, je nahrávat zvuk přímo pomocí mikrofonu nebo dokonce mixéru. Chcete-li digitalizovat klasické pásky nebo staré nahrávky, můžete tak učinitStručně řečeno, dokáže mnoho věcí, kopíruje existující stopy přes jiné, sleduje úrovně hlasitosti atd.

Nejlepší ze všeho je, že tento program má snadné úpravy díky poměrně dobře navrženému rozhraní, které se stalo efektivním. snadný přístup ke všem dostupným nástrojům a jednodušší a rychlejší u nejpoužívanějších. Se všemi nástroji pro úpravy, které má, můžete provádět libovolné množství změn, rychle upravovat velké soubory, míchat a upravovat velké množství dílů bez jakéhokoli omezení.

Kromě všeho výše uvedeného můžete změnit tón a naopak, aniž byste museli měnit čas. Naproti tomu je možné obecně eliminovat hluk pozadí z jakéhokoli zvuku, aby byl co nejčistší a nejjasnější. Má dokonce ekvalizér, nízké zvuky lze rozšířit a vytvořit tak jasně hlasitější zvukale upravit hlasitosti velmi jednoduše a intuitivně, jasně a bez sytosti.

Stručně řečeno, je to poměrně jednoduchý program, který se používá, ale především je velmi výkonný jak pro ty, kteří hledají trochu profesionálnější přístup, tak i pro ty, kteří chtějí pracovat na něčem jednoduchém, a také pro ty, kteří toho nemají mnoho. myšlenka na to, ale je to ideální program pro extrémní i střední cesty, pro ty, kteří chtějí pomalu začít svět editace zvuku.