Úpravy naskenovaného dokumentu v PDF nebo Wordu

Vzal jsi si problém? skenovat papírové dokumenty a abyste ji mohli použít, musíte provést nějaké změny? Měli byste vědět, že to je v první řadě zcela možné, aniž byste ztratili ze zřetele skutečnost, že máme průvodce, kde můžete provádět všechny požadované změny, aniž byste o tom museli vědět mnoho.

To je možné díky použití Technologie OCR, se objevila nedávno a byla vyvinuta speciálně pro takové účely, abychom ji mohli využít jak v programech, tak na specializovaných webech na webu.

Kromě toho, vzhledem k tomu, že nevíme, zda mají všichni naši čtenáři přístup k internetu, jsme se rozhodli, že nejlepší možností, kterou bychom mohli doporučit, bylo použít jednu. bezplatná aplikace typu softwaru. A pokud k tomu přidáme, že to vytvořil Microsoftnepochybujeme Poznámka Je to jedna z nejlepších alternativ v takových situacích.

S touto aplikací můžete: upravit dokument PDF rychle a snadno, aniž byste museli být profesionálem. Nemluvíme však jen o úpravách vašeho textu, ale také o úpravách obrázků, které jsou do něj nahrány.

Jak krok za krokem upravit naskenovaný dokument

Jak jsme již zmínili dříve, program použitý v tomto výukovém programu je Microsoft OneNote, takže vám ukážeme všechny podrobnosti o tom, co dělat, když jej používáte, aniž bychom přehlédli skutečnost, že je bezplatný a velmi užitečný. V každém případě, pokud se cítíte nepříjemně, máte vždy možnost hledat někoho jiného z dostupných možností:

  • Za prvé, Stáhněte si OneNote z tohoto odkazu z oficiálních webových stránek
  • Poté nainstalujte aplikaci do počítače a po dokončení ji spusťte.
  • Vyberte mezi nimi možnost „Nová stránka“
  • Přejděte na kartu „Vložit“, poté „Obrázek“ a nakonec „Přidat obrázek“ a vyberte dokument, který chcete upravit.
  • Po otevření dokumentu spusťte proces úprav kliknutím na „Přidat“.
  • Když je dokument otevřen na obrazovce, klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte „Kopírovat text z obrázku“ a tím Slovo nebo jakýkoli jiný textový editor, který chcete použít
  • Po vytvoření projektu v editoru textových dokumentů na něj klikněte pravým tlačítkem a vyberte možnost „Zachovat zdrojový formát“ nebo ekvivalent. To vám umožní kopírovat text a obrázky ze skenovaného dokumentu do tohoto souboru Word, aniž byste jej rozdělili na kousky.
  • Po dokončení předchozího kroku budete moci upravit obsah naskenovaného dokumentu.