Úpravy sdílených dokumentů přicházejí do GoodNotes 5

Aplikace, které nás každý den doprovázejí, jsou výsledkem dlouhé práce vývojářů. Někdy mají skvělé nástroje a aplikace malou kupní cenu. Tato cena vám umožňuje ocenit práci vývojářů a zaručit nové funkce v budoucnu. Jedna z těchto aplikací GoodNotes 5, jeden z nejlepších postupů pro vytváření, úpravy a správu našich dokumentů. Navíc se jedná o aplikaci pro více zařízení, která je také kompatibilní s Mac. nová verze obsahuje možnost sdílet soubory s kolegy za účelem společného tisku. Po skoku vám sdělíme všechny novinky z aktualizace.

GoodNotes 5 získává schopnost společné úpravy

Změny provedené ve sdílených dokumentech se synchronizují přes iCloud a jejich zobrazení na jiných zařízeních trvá 15–30 sekund. V současné době může kdokoli s odkazem otevřít a upravit dokument sdílený na GoodNotes. Doporučujeme sdílet dokumenty pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Až do tohoto okamžiku existuje mnoho verzí GoodNotes. Ze stejné aktualizace sdílené dokumenty jsou již skutečné. Tímto způsobem můžete odeslat odkaz, který umožňuje přístup k dokumentu GoodNotes ke společné úpravě nebo zobrazení dokumentu, zatímco je aktualizován kýmkoli, kdo k němu má přístup.

Když uživatel provede změny ve sdíleném dokumentu, každému, kdo vlastní dokument ve své knihovně, se zobrazí modrý signál. Tímto způsobem bude každý vědět kde a kdy byla provedena změna v tomto sdíleném dokumentu. Kromě toho má každý uživatel přístup ke všem dokumentům, které s ním sdílí, díky jemu přidělené části.

Chcete-li použít tuto funkci, klikněte na ikonu Sdílet v souboru a funkce Spolupracovat. Jakmile jsme uvnitř, aktivujeme funkci Sdílení odkazů. Dostaneme adresu URL, kterou můžeme poslat komukoli s nainstalovanou nejnovější verzí GoodNotes 5. Abychom přístup zrušili, budeme muset udělat zpětnou akci.

Dobré poznámky 5

Time Base Technology Limited

8,99 €