USB Type-C Simulator, nejsmyslnější hra na Google Play

V systému Android máme miliony her. Některé z nich stojí za to, i když za ně platíte, cítíte se spokojeni. Pak existují další hry, které se neoplatí stahovat a jak špatné jsou. Konečně existují špatné a jednoduché hry, které stojí za to stáhnout, abyste zjistili, jak hloupě se při hraní cítíte. Dnes tě necháme Simulátor USB typu C, Perfektní hra, jak trávit čas a umírat nudou, když to děláte.


Časopis Pro Android – vydání 8 (listopad 2017)


v Google Play Můžeme vidět desítky tisíc opakujících se her, které budou po několika minutách frustrující. Hra, kterou jsme pro vás dnes nechali, vás nikam nevezme a ztratí váš čas pouhým stisknutím obrazovky a Poslouchat nějakou hloupou hudbu, která je docela nudná. Pokud jste sem přišli přemýšlet o stažení jedné z nejhorších her v historii Androidu, gratulujeme, jste na správném místě.

Hra, kde stačí připojit a odpojit mobilní telefon

Je možné, že mnoho z vás stále nemá mobilní telefon s USB Type-C. Stále více zařízení jej začleňuje a během několika let se stane novým standardem připojení pro mobilní telefony a další zařízení. Právě teď si můžete stáhnout Simulátor USB typu C, hra, kterou musíte udělat Připojte a odpojte USB Type-C k mobilnímu telefonu. Ano, pokaždé, když během čtení stisknete obrazovku, bude kabel připojen nebo odpojen v závislosti na situaci před stisknutím.

Pokud je nabíječka odpojena, obrazovka zůstane vypnutáale pokud se připojí, vyskočí a zobrazí nám widget pro přehrávání. Obrazovka bude barevná v mnoha barvách a začne se přehrávat hudba, o které jsme mluvili. Pokaždé, když se připojíme a odpojíme mobilní telefon Vyhrajeme 1 dolar. Budeme muset zachránit 200 $ na nákup jiného zařízenído okamžiku nákupu nebudete nic vědět.

Existuje několik, které musíte odemknout, ale bezpochyby nejsmutnější část hry přichází, když dojde na získání exkluzivního bonusu. Aby vás hra nějakým způsobem odměnila, budete muset poslouchat hudbu na pozadí po dobu 10 hodin.. Jak vidíte, k tomuto bodu jsme se nedostali.

Tento typ hry nám dává vědět o nudě a ochotě některých vývojářů, ale možná to není ta nejobtížnější věc. protože hra má více než 1 milion stažení na Google Play.


Nové nabídky s velkými slevami na smartphony a další zařízení


Simulátor USB typu C. Simulátor USB typu C.