Ušetřete tento víkend na Genki’s Covert Dock, použitých hrách a dalších …

Tento příběh je součástí skupiny příběhů zvaných

Pouze nejlepší nabídky na zařízeních s certifikací Verge získají pečeť schválení Verge Deals, takže pokud hledáte nabídku na svém dalším zařízení nebo dárek od velkých maloobchodníků, jako jsou Amazon, Walmart, Best Buy, Target a další, je to ono. kde chce být.

Genki nabízí 15% slevu čtenářům The Verge, kteří si na svých stránkách zakoupili dva nebo více produktů. Dvěma snadnými možnostmi jsou váš nový Covert Dock pro Nintendo Switch a Bluetooth adaptér pro přenosný stojan Genki Audio nebo Switch, který můžete vzít s sebou. Ať už si koupíte cokoli, přidejte si je do nákupního košíku a vložte kód nabídky NA OMEZENÍ Uložení na konci nákupu. Pokud uvažujete o spojení dokovací stanice Covert Dock a přenosného stojanu, náklady se pohybují od 95 do 80 USD.

Foto Amelia Holowaty Krales / The Verge

Ve hře je více nabídek, protože GameStop nabízí jednodenní slevu na hry a příslušenství, které vyprší po návratu hodin na neděli. Zde můžete vidět vše, co je v nabídce, ale vyberu jen několik oblíbených.

Foto: Vjeran Pavic / The Verge

Sleva 250 $ na OnePlus 7 Pro, o které jsem psal před několika dny, končí tento víkend. Do té doby Daily Steals prodává tento nový model s plnou roční zárukou za 449 $. Obvykle to stojí 699 dolarů, takže se jedná o obrovský pokles ceny, vzhledem k tomu, že získáte konfiguraci středního rozsahu s 8 GB RAM a 256 GB. GB úložného prostoru. Stránka Daily Steals říká, že se jedná o variantu Sprint, ale bude fungovat na AT&T a T-Mobile.