úspěšná skákací hra na trampolíně

Každé 2 nebo 3 měsíce, Vítězství na Google Play, a to obvykle není příliš obtížné. Viděli jsme, jak se to stalo před chvílí BBTAN obdržel stovky tisíc stažení. Nyní se na Google Play objevila nová hra, jedna z nejúspěšnějších her, které jsme v posledních dnech viděli. Rychlost stahování se nezastaví a neustále se zvyšuje, což způsobilo, že jsme si jej stáhli a na chvíli to vyzkoušeli. Mluvíme o Flip Master, Je to hra velmi podobná Flip Diving, další splátce, která se stala velmi populární před několika měsíci. Dále hra nevyžaduje připojení k internetutakže můžete hrát v metru nebo když se vaše domácí Wi-Fi rozhodne nepracovat.


Srovnání Xiaomi Mi A1, Motorola Moto G5 a BQ Aquaris X


Tyto typy her mají podobnou dynamiku a ve většině případů mají velmi opakující se a jednoduchou hru. Taková je situace Flip Master, Je velmi atraktivní vidět animace a kotrmelce, které naše postava provádí, i když to může být trochu výzva. hra na Google Play zasahuje velmi tvrdě, a je již jedním z nejstahovanějších za poslední týdny.

Stáhněte si Flip Master a začněte skákat na trampolíně

Jistě, dítě, nikdy jste neskákali na trampolíně. To je role naší postavy, Skokem a skokem získáte vyšší a vyšší skóre. Hraní je stejně jednoduché jako ovládání, ale uvidíme, jak postupně bude obtížnější posunout se vpřed a získat lepší skóre.

Máme různé postavy a různé scénáře, kam skočit. Máme vše od cirkusu po profesionální trampolínu. Máme také různé prvky, které skoky znesnadní, ale kterých můžeme dosáhnout. více bodů a různé kombinace. Všechny jsou dokonale integrované, ai když jsme to nezmínili, můžeme jít rovnou zpět nebo spadnout z postele podle toho, jak jsme skočili, dokončí hru.

Přestože se všechny animace mohou stát velmi úspěšnou a opakující se hrou, rozhraním a pohyby postavy Ponechá nás to závislými a pokusíme se překonat náš rekord.

Tato hra je zdarma, ale obsahuje reklamy a můžeme nakupovat zevnitř. Vaše stažení je přibližně 75 MB, pokud máte málo místa, možná budete muset smazat jinou aplikaci.


Obrazovka Samsung Galaxy S9 se může hodně podobat obrazovce iPhone 8.


Flip Master Flip Master