Uspořádejte si čas lépe s těmito aplikacemi pro iOS

Není pochyb o tom, že do našich životů vstoupila zařízení jako iPhone 6s nebo iPad Pro, Změnili způsob, jakým žijeme, pracujeme nebo pracujeme. Kdysi nudný a nudný úkol může být nyní o něco snesitelnější a zábavnější, proč neřeknout.

A smartphone nebo tablet není jednoduché zařízení pro konzumaci multimediálního obsahu, ale i když jsou na to ideální, lze je samozřejmě použít k mnoha úkolům v závislosti na uživateli. Od té doby Pošlete e-mail zveřejněním na našem blogu nebo dokonce plánováním cestyjsou jen některé z úkolů, které můžeme s našimi zařízeními dělat.

aplikace-osobní-organizace-4

Ale dnes vám chceme nabídnout některé aplikace, které vám mohou pomoci. skvělá pomoc pro každodenní každodenní prácije to mnohem jednodušší a hbitější, ať už jde o práci nebo ne. Můžeš jít s námi?

Tři aplikace, které vám den za dnem poskytnou více

Pracovní postup

Jsem si jistý, že mnozí z vás budou souhlasit s tím, že zůstat produktivní v naší práci není vždy snadné. Ale právě tam aplikace jako Workflow skutečně těží a pomáhají nám být mnohem efektivnější. Pracovní postup je to nástroj osobní automatizace to nám pomůže vytvořit řadu pracovních postupů na našem iPhonu nebo iPadu.

Budeme mít možnost přístupu do galerie Přejděte přímo do editoru a vytvořte předdefinované akce nebo naše vlastní akce. Kromě toho máme možnost efektivně spravovat naše kalendáře, účty sociálních médií, hudbu, fotografie nebo kontakty.

Máme schopnost vytvářet soubory PDF ze Safari nebo ukládat obrázky z jakékoli webové stránky. Není pochyb o tom, že pokud víme, jak z této skvělé aplikace získat dobrý výkon, budeme si díky Workflow schopni udržet velmi vysokou úroveň produktivity.

Jíst tolik

Kdo nenabídl dietu, aby se zbavil těch kilo navíc? Díky Eat This Much vytváření našich diet individuálním způsobem.

Díky této skvělé aplikaci můžeme účinně kontrolovat naši stravu, abychom se soustředili na naše cíle a zdraví. Eat This Much automaticky vytvoří dietu a řekne nám, jaké přísady potřebujeme. koupit, aby se. Jediné, co musíme udělat, je uvést, které potraviny máme nejraději, jaký je náš rozpočet a o zbytek se postará aplikace.

Jsme na náš rozkaz s Eat This Much skutečný osobní asistent to nás povede krok za krokem těžkou prací zdravého stravování. A co je nejlepší, je k dispozici zdarma v App Store.

Launch Center Pro

Nebylo by perfektní mít aplikaci, která by mohla přejít přímo na určité webové stránky nebo otevřít určité aplikace v určitou denní dobu? To je možné s aplikací Launch Centro Pro.

Díky této aplikaci Přistupujte na webové stránky nebo otevřete konkrétní aplikace a proveďte úkol jednoduchým pohybem palce. Je to rychlé, jednoduché a velmi efektivní, pokud jde o údržbu organizace dnes a efektivnější provádění úkolů.

Launch Center Pro, například Otevřete náš e-mail s e-mailem připraveným k odesláníPředmět a tělo jsou již vyplněny. Kromě toho máme možnost vyhledávat zajímavá místa, přímo otevírat fotoaparát Instagramu nebo vytvářet zkratky na webové stránky pouhým dotykem prstu.

To jsou jen tři z mnoha možností, které v App Storu můžeme najít, a budou nepochybně velkou pomocí při organizaci a zefektivnění našich každodenních úkolů. Možná mnozí z vás nikdy žádnou z těchto aplikací nepoužívali, ale pokud si potřebujete lépe uspořádat čas a nevíte, jak na to, možná byste to měli vyzkoušet.