UV Derma pomáhá předcházet zbytečným rizikům pro vaši pokožku

Ochrana

S každým dalším rokem jsou lidé stále více posedlí dokonalým opálením v nejkratším možném čase, což nepochybně odporuje osobnímu zdraví. Frekvence UVA paprsků Je to agresivně výrazný problém na pokožce, a proto je vhodné obklopit se všemi možnými radami, abyste se vyhnuli vážnému strachu. UV Derma nám s tím pomáhá efektivně a jednoduše, takže je čas se podívat.

Data v zobrazení

Jednou z nejpozoruhodnějších věcí na UV Derma je, že nepotřebujeme kdykoli přejet prstem po obrazovce, abychom prozkoumali vše, co potřebujeme vědět. Na první pohled a bez posouvání máme údaje o počasí Co budete dělat, kde jsme dnes, maximální UV index, kterému budeme vystaveni, základní tipy, jak se vyhnout problémům a maximální doporučená doba expozice slunci.

Mohlo by se to zdát příliš mnoho dat současněale když víme, kde jsou jednotlivé informace a co to znamená, jeden pohled na aplikaci každé ráno nám dává útěchu z vědomí, že se nebudeme chovat špatně.

Zajímavý

Pravděpodobně nejužitečnější funkce aplikace a v některých případech je funkce, kterou uděláme, centrální modrá čára, kde se obě nacházejí. Uv index jako maximální doba expozice. Pouhý pohled na graf objasní úroveň expozice s její barvou, zatímco kliknutím na nastavený čas můžete zadat odpočítávání, které nás upozorní, když je naše Lorenzova epizoda pro dnešek dokončena.

Kromě toho vám aplikace umožňuje vytvářet různé uživatele. různé typy pletitakže můžeme přidat tolik lidí, kolik jim chceme poradit o jejich pleti. A protože jsme hovořili o tipech, chtěl bych poukázat na to, že některé z toho, co vidíme, je možná trochu extrémní a vůbec ne běžné, například „Noste lehké stíněné tričko“, ale je jasné, pokud jde o podporu aplikací. Španělská dermatologická a pohlavní akademie a Fundación Piel Sana.

V každém případě a užitečná aplikace Jednoduché, i když jsme v létě a zcela zdarma. Neexistuje žádná výmluva, abyste se už nedívali na svou kůži a nedělali bláznivé věci.

Naše ocenění

Aplikace již není k dispozici v App Store