Už nehledejte! Zde jsou nejlepší hry pro Chromecast

Nejlepší hry Chromecast

V posledních letech se Chromecast stal skvělou volbou pro přinášení nejlepších televizních pořadů, seriálů a filmů do milionů domácností po celém světě. Ale to není vše, co může nabídnout. A existují i ​​jiné zábavné způsoby, jak trávit čas před televizí. Proto vám chceme představit tento článek. Top 10 her pro Chromecast. Toto nemůžete ztratit.

Doodlecast, který můžete sdílet s rodinou

Doodlecast

Doodlecast je nepochybně jednou z nejlepších a nejzábavnějších her pro Chromecast. Tady Hráč se připojí k internetu a začne něco kreslit a ostatní lidé v místnosti musí hádat, o co jde. Každý hráč se střídá a dělá stejnou věc, aby se mohl zúčastnit každý. Funguje minimálně se dvěma hráči a je to ideální hra, kterou můžete sdílet s přáteli a rodinou. Nejlepší ze všeho je, že je zcela zdarma ke stažení.

DrawParty, další skvělá volba

DrawParty je jednou z nových her Chromecast na seznamu a další hrou ve stylu hádání. Hráči spojují se, kreslí a na obrazovce se zobrazují obrázky, které lidé mohou uhodnout. K dispozici je režim pro dospělé a režim pro děti spolu s několika různými typy štětců pro kreslení. Rozhodně to není tak hluboké jako Draw Something, ale dost dobré na to, abyste ho mohli použít jako deskovou hru.

DrawParty pro Chromecast

Pohybujte kostrou pomocí Just Dance

Just Dance je interaktivní taneční hra od Ubisoftu a jedna z mála her Chromecast aktualizovaných v roce 2019. Pomocí televizoru připojeného k internetu můžete s nimi hrát písničky a tančit. Postava na obrazovce dělá taneční pohyby a hlavní výzvou je replikovat pohyby, které postavy dělají. Tato hra má přes 400 skladeb, včetně 40 skladeb z konzolové verze Just Dance 2018, které si můžete zdarma stáhnout z níže uvedeného odkazu.

Puzzle Cast, ideální hra pro milovníky logických her

Publikace puzzle

Puzzle Cast je zábavná logická hra pro Chromecast s následujícími funkcemi: Více než 150 hádanek je rozděleno do 12 kategorií a 20 úrovní obtížnosti. Zde můžete otáčet figurky, měnit jejich pozice atd. A provádět další výzvy. Má také režim pro více hráčů, takže vám ostatní lidé mohou pomoci dát věci dohromady.

Jedná se o solidní nabídku a jednu z mála her Chromecast s hodnocením Google Play 4.0 nebo vyšším. Problémy s připojením jsou hlášeny často, ale je to dobrá volba pro zábavu s Chromecastem.

GamingCast, protože chuť je různorodá

GamingCast je aplikace pro Chromecast, která obsahuje celou řadu mini her. Celý seznam zahrnuje Snake, Pong, Xonix, Tetrominoes, Flapper a Breakout. Mnohé z nich jsou variacemi slavných her s různými názvy. Například Tetrominoes je v podstatě Tetris, který značka nerozpoznává. Ačkoli jsou tyto hry jednoduché Fungují obzvláště dobře pro děti a fanoušky retro her.

Od roku 2015 nedošlo k žádné aktualizaci, takže v zásadě můžeme říci, že implementace byla trochu opomíjena. Stále však funguje velmi dobře a je zcela zdarma.

Tankcast, hra s určitými obtížemi

Tankcast je jednoduchá arkádová hra, ale má velmi konkurenční prvky. Zde budete muset procházet obrazovku a Zničte soupeřův tank pronásledováním a vyhýbejte se jeho útokům. Na ovládací prvky je těžké si zvyknout, protože některé akce trvají příliš dlouho a jiné jsou příliš rychlé. Je to však docela zábava, jakmile si na to zvyknete. Tato hra je zdarma a o něco složitější než většina her Chromecast.

Máte rádi slovní hry? Wordcast je pro vás

Wordcast je zábavná slovní hra pro Chromecast, která je blíže Scrabble než hra s hádáním. Palubní deska se zobrazuje v televizi, aby ji mohli všichni vidět, a písmena a ovládací prvky každého hráče budou na jeho chytrých telefonech.. Tato hra má deset rozvržení desek, podporuje více než tucet jazyků a umožňuje až pět hráčů. Můžete si jej stáhnout zdarma, takže nemáte žádnou výmluvu, abyste to nezkoušeli.

Zlomte si hlavu s rokem 2048

2048

Toto je další logická hra, ale má velmi specifickou dynamiku. Hlavní účel tohoto titulu Posuňte očíslované dlaždice po desce a spojte je dohromady, abyste vytvořili další dlaždici s číslem 2048. Není to hra, která vám nabízí skvělou grafiku nebo něco opravdu nového, ale určitě vás udrží na dlouhou dobu u televize.

Tower Construction 3D otestuje vaši přesnost

Jak dobrý jste při stavbě věže? Zjistěte v Tower Construction 3D. Tady budete muset ovládejte jeřáb při pohybu tam a zpět a poté klepnutím na obrazovku upusťte komponenty na sebe. Dělejte tento kousek po kousku a budujte svou věž. Trik spočívá v pokusu o správné seřazení stavebních dílů, protože pokud vaše věž spadne, ztratíte veškerý pokrok, kterého jste dosáhli.

Konstrukce věže 3D

Pokud chcete myslet ve velkém, Google Stadia je tou nejlepší volbou

Google Stadia je pravděpodobně vaše nejlepší volba pro přehrávání na Chromecastu. V podstatě koupíte ovladač a připojíte se ke cloudu. Stadia streamuje hru do vašeho Chromecastu, telefonu, tabletu nebo počítače a ke hraní používáte ovladač. Dosud nebyl spuštěn a bude k dispozici až v listopadu 2019. O této platformě už toho ale víme hodně, takže byste měli být na pozoru před novinkami o této službě.

A znáte nějaké další hry pro Chromecast?