Už vidíme novou kartu Clash Royale

Royale

Clash Royale je pravděpodobně jednou z nejhranějších her na mobilu právě teď. Ještě před několika měsíci byla hra s nejvyššími tržbami Pokemon Go, ale jelikož Supercell aktualizoval Clash Royale řadou nových nabídek, byla to hra s nejvíce penězi po dobu tří po sobě jdoucích týdnů. To se každý týden hodně mění, ale Supercell se s touto hrou stále zvětšuje a ví, jak dát veřejnosti to, co potřebuje. Jedním z důvodů je, že dobrá komunita, kterou na Redditu máte, dostává tipy a nápady od hráčů.


OnePlus 3T začal dodávat, ale ve Španělsku si budeme muset počkat


Pokud nevíte, o čem tato hra je, je to jednoduché. Skládá se z hry jeden na jednoho, kde vy a váš soupeř máte tři věže a musíte zničit až tři věže za maximálně tři minuty. Tato jednoduchá hra dokázala dobýt miliony hráčů po celém světě a lidé ji tak milovali, že jsme je viděli jako nejlepší hráče na světě Clash Royale, kteří utratili 30 tisíc eur, aby získali více karet. Supercell nechce ztratit lásku svých hráčů, a proto vydal aktualizaci s několika drobnými změnami.

Jak jsme diskutovali před několika týdny, Clash Royale oznámil, že bude vydávat novou kartu každé dva týdny ve hře. První karta, kterou vytáhl před dvěma týdny, byl epos, hurikán. To, co tato karta dělá, je tažení všech vojáků na jedno místo na mapě za cenu 3 lektvarů. Nová karta, která dnes přichází do hry, je partnerem 6 lektvarů, jedinečnou vlastností dvou takzvaných elitních barbarů je, že mají více zdraví než normální barbaři a jejich rychlost je velmi rychlá. což znamená, že je to nejrychlejší karta vedle goblinů.

Tato karta bude k dispozici od dnešního dne a máme také nabídku koupit od nás 400 karet za pouhých 100 šperků v obchodě.


Bluboo se připojuje k Black Friday se zajímavými nabídkami