Úžasný obchod Apple „plovoucí“ na vodě

apple-marina-bay-sands

Apple se chystá otevřít nový skvělý Apple Store v singapurské oblasti Marina Bay. Bude to třetí oficiální obchod Apple v zemi a Bude to zcela unikátní, jak to bude ve vodách Singapurského zálivucož je první obchod Apple, který „plave“ ve vodě. Nepochybně to bude jeden z ikonických obchodů, které má Apple po celém světě, například kostka na Fifth Avenue v New Yorku nebo válec v Šanghaji.

Brzy otevřeme dveře našeho nového obchodu u zálivu. Apple Marina Bay Sands bude srdcem kreativity, místem, které jsme vytvořili pro zachycení vašich nápadů a vášní. Bude to pro vás prostor k prozkoumání, propojení a vytvoření něčeho nového. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, kam vás zavede vaše představivost.

První obchod Apple v Singapuru se nachází v Knightsbridge na Orchard Road a byl otevřen v roce 2017 a druhý na letišti Jewel Changi a otevřen loni v červenci. To je nové Plovoucí koule v Marina Bay se brzy otevřeačkoli zatím není přesné datum otevření.

Unikátní Apple Store

Apple si vybral Jedinečné místo pro otevření svého třetího oficiálního obchodu v Singapuru. Tuto plovoucí budovu obsadil klub Avalon, přestože v roce 2016 ukončila provoz. Klub je konfigurován jako duplex s více než 1 500 čtverečních stop prostoru, ale Apple úplně změnil budovu, kterou jste postavili přímo pod ním, zeměkouli, která vypadá, jako by se vznášela na vodě.

Avalon

Mohlo by vás zajímat Jedná se o překvapení skryté v Apple Store k jeho 10. výročí

Apple Marina Bay Sands brzy dorazí do Singapuru a oslavuje první Apple Store na světě, který sedí na vodě. Stejně jako ve všech obchodech Apple po celém světě, i Apple Marina Bay Sands představí našim zákazníkům to nejlepší z Apple v ikonické lokalitě v Singapuru. Těšíme se na vás brzy.

Apple pro vás již má připravený web. ikonický nový obchod Apple Marina Bay Sands, uvnitř můžete vidět obrovské červené jablko odražené ve vodě, to je něco jedinečného, ​​co se stane jen v tomto pohádkovém obchodě. Nyní také máte k dispozici několik tapet pro všechna zařízení Apple, která si můžete stáhnout.