Uzavírá se Battle Breakers sám od sebe? Zde je řešení, které je třeba říci …

Pokud jste stáhli Nová hra od tvůrců FortniteBattle Breakers a líbilo se vám to, ale … Nemůžete hrát správně, protože se to vždy vypne, takže se nebojte. V tomto článku to uvidíte jak tento problém vyřešit za pár minut. Vše, co potřebujete, je postupovat podle řady kroků, které se velmi snadno provádějí.

Jak opravit problém, který způsobil, že se Battle Breakers vypnul sám

Před vysvětlením, co dělat při řešení tohoto problému, stojí za zmínku, že hra je nová, takže je více než obvyklé, že má při spuštění další nevýhodu.

Normálně, stejně jako u většiny aplikací a her, tyto problémy jsou opraveny novými aktualizacemi. Ačkoli si společnost Epic Games je tohoto problému vědoma, dosud nebyla vydána žádná aktualizace.

Pro Zabránění tomu, aby se Breakers Battle vypnuli samimusíte udělat následující:

Battle Breakers vypínají, jak opravit

  • v Nastavení Musíte kliknout na možnost napsanou na vašem mobilním telefonu. Aplikace a oznámení.
  • Další krok se skládá z: Klikněte na Battle Breakers.
  • Zadejte možnost, která říká Úložný prostorNachází se v části Oprávnění.
  • Nakonec klikněte na možnost, která říká Vyčistit mezipaměť.

Za pár sekund Android vymaže mezipaměť Battle Breakers. Tento proces neodstraní váš postup ani nic podobného, ​​vše, co dělá, je mazání souborů “odpadky” uložené v paměti vašeho mobilního telefonu.

Uzavírá se hra sama?

War Breakers Android hra

Pokud se po provedení tutoriálu, který jsme vám ukázali dříve, Battle Breakers vypíná, budete muset hru smazat a stáhnout znovu. Přestože se tím problém dočasně vyřeší, doporučuje se to udělat, aby se hra neodehrála náhle.

Battle Breakers si můžete stáhnout z odkazu, který jsme vám dříve zanechali. Samozřejmě nezapomeňte, že hra není k dispozici v Obchodu Play, protože ji lze stáhnout pouze z webu Epic Games.