Užijte si všechna velikonoční vajíčka pro Android s touto hrou

Užijte si všechna velikonoční vajíčka pro Android s touto hrou

Jednou z charakteristických vlastností operačního systému Android, Velikonoční vajíčka pro Android. S každou novou verzí jsou tyto obnoveny různými hrami, animacemi a vizuály. Když však aktualizujeme naše zařízení, nová verze nahradí velikonoční vajíčka pro Android. Díky aplikaci, která je dnes k dispozici v Obchodu Play, můžeme hrát téměř všechny.

Chcete vědět, které z nich je vaše velikonoční vajíčko? Stačí v telefonu přejít do části Informace v telefonu. Nastavení Několikrát stiskněte Android a možnost Verze pro Android.


Nová propagace Google Play s více než 21 hrami a aplikacemi zdarma


Velikonoční vajíčka pro Android pro každého

Zahrnutí odlišných od prvních verzí systému velikonoční vajíčka pro vývojáře Google se to přirozeně stalo tradičním. Pokud půjdeme dlouhou cestou, nebylo to tak Android Ice Cream Sandwich 4.0 Je představena první animace slavné panenky Andy. O rok později jsme byli schopni komunikovat s Jelly Bean s kouzelnou fazolí.

Velikonoční vajíčko pro Android Velikonoční vajíčko pro Android

Do roku 2018 jsme přišli s osmou sekvenční verzí Androidu a díky vývojářskému androidpingu si můžeme užít většinu animovaných velikonočních vajec systému. Volaná aplikace Velikonoční vajíčko pro AndroidMá Android Ice Cream Sandwich, Jelly Bean, Kitkat, Lollipop a Marshmallow vejce. Pokud jde o předchozí a Nougat, připomínáme vám, že nemají žádné osobní animace. Pokud chcete hrát Android Oreo, můžete použít tuto další aplikaci, která nese cookie značky ve formě chobotnice.

V případě, že si chcete užít velikonoční vajíčka Na Obrázcích Google můžete provést jednoduché vyhledávání, protože zbývající verze jsou statické obrázky. Jaké vejce máš? Dejte nám vědět v komentářích.


Které mobilní zařízení si mám koupit v roce 2018, pokud chci mít Android P a mnoho aktualizací?