Uživatelé Instagramu si budou moci z aplikace rezervovat restauraci

Instagram Jedná se o sociální síť zaměřenou na módu, „životní styl“ a zábavu. Fotky jídel jsou běžné a uživatelé jsou nyní knižní restaurace přímo ze samotné aplikace, aniž byste museli posílat zprávy nebo volat.

Myšlenka je logická: Pokud vidíme, že influencer jedí v restauraci na Instagramu, musíme do toho jít. profil kde bude organizace Tlačítko „Rozdělit“ vyberte den a čas.

5 nejlepších obchodů, kde si můžete objednat jídlo doma

Nemluvíme o odkazu, který může mít restaurace na své webové stránky v bio, ani o možnosti jim zavolat. To je nové konkrétní tlačítko navržený pro Rezervovat speciálně:

Ve skutečnosti rezervace uživatelů není spravována Instagramem, ale po kliknutí na tlačítko integrovaný prohlížeč Web OpenTable, rezervační služba restaurace. Odtud bude snadné vybrat si čas k jídlu a také uvidíme na mapě, jak se tam dostat.

Facebook již umožňuje objednávat jídlo

Prozatím Instagram nabízí tuto funkci pouze s OpenTable, takže pouze restaurace, které to integrují mohou přidat tlačítka profil. Jedná se o službu s pevným měsíčním poplatkem a provizí za rezervaci a náklady nemusí stát za to, aby je převzala nejlevnější restaurace.

Obrázek - Uživatelé Instagramu si mohou z aplikace rezervovat restauraci

Instagram zahájila tuto inovaci na trzích, jako jsou Spojené státy, Německo nebo Spojené království, ale také v dalších zemích, včetně Španělska. Zarezervujte si restauraci ze samotné aplikacea sociální síť také pracuje na funkcích, jako jsou dary nevládním organizacím, abychom si zvykli používat peníze na Instagramu.

5 míst k online rezervaci restaurace

Co si myslíte o této myšlence? Myslíte si, že budete často rezervovat restaurace na Instagramu, nebo to nevypadá jako užitečný nápad?