V Call of … vám ukážeme, jak eliminovat jakéhokoli šéfa zombie …

Zombie režim je jedním z nejsložitějších módů v Call of Duty Mobile, v tomto je několik typů kategorií: Normal Assault, Extreme a Survival. V každé z těchto výzev, když se hráč dostane do posledního kola musí čelit velmi silnému šéfovi a je těžké ho vyloučit.

Obří monstrum zombie modů je velmi nebezpečné a dokáže vás jediným útokem rychle vytáhnout. Proto musíte být před vstupem do posledního kola velmi připraveni a dobře znát své slabosti. Pak, Naučíme vás nejlepší tipy, jak vyhrát zombie mód.

Je tu jen útočná puška

Mobilní zbraně Call of Duty útočí na zombie

Je důležité si uvědomit, že vždy je nejlepší se držet dál od šéfa, protože bude obtížné současně útočit a bránit se. Brokovnice a pistole nebudou v tomto 8. kole fungovat, protože od něj budete vždy pryč, takže před čelem k šéfovi musíte mít 2 útočné pušky. Pokud přijdete do osmého kola a nemáte pušky, Na okrajích bitevního pole najdete 2 různé.

Plně upgradujte buffy v 7. kole

Call of Duty Mobile zombie boss buffy

7. Když jste na turné a odemknete spodní část zařízení, kde se objevují zombie, Měli byste si pamatovat, že musíte vývojáře vylepšovat. Ti v červené barvě jsou doporučeni, pomohou vám zesílit a vzít šéfovi více životů.

Použijte raketomety, které se objevují na bojišti

Během boje se na okrajích bitevního pole vyrábějí raketomety, které jsou perfektní pro to, aby si od šéfa vzali velké množství života. Je velmi důležité být opatrný pokaždé, když vyjde jeden z nich.protože to je příjemný bonus.

Hodte na šéfa granát, jak nejlépe můžete

Call of Duty Mobile zombie boss bomb

Granáty lze odemknout nákupem 2 500 mincí v prvních kolech zombie režimu. Jsou hned vedle první pušky, kterou můžete vlastnit. Často můžete použít pouze jeden granát. Budou velmi užitečné v 8. kole zkrátit život finálního bosse.

Jen se musíš snažit držet dál a přiveďte mu granáty příliš blízko. Tímto způsobem budete moci hodně poškodit a nebude vás pronásledovat.

Dejte si pozor na zombie, které se objeví při útoku na šéfa

Během boje s bossem se objeví zombie a překážky. To může být velmi nebezpečná věc nejlepší je tyto nepřátele eliminovat slabší, aby vás při putování po bojišti mohli zaskočit.

Pokud vezmete v úvahu všechny tyto tipy Přežijete všechny útoky finálního bosse a můžete ho porazit rychleji. Zde si také můžete prohlédnout několik tipů, jak vyhrát v režimu Dominion nebo Gun Game.