V Clash znovu mění čarodějnice a kata …

Toto je přepracování čarodějnice a kata v Clash Royale.

Změny rovnováhy přicházejí a odcházejí v Clash Royale. Někdy však na některých kartách provedou významné změny a tentokrát Přepracovali čarodějnici a kata. Věnujte pozornost podrobnostem, pokud jsou některé z těchto karet ve vašem balíčku.

Není to poprvé, protože v září tohoto roku 2019 na těchto dvou kartách již provedli významnou změnu. Způsob, jakým čarodějnice vyvolala kostry, se změnil, stejně jako výrazné poškození Katova.

Takto budou čarodějnice a kat v Clash Royale

Abychom pochopili, proč Supercell znovu nahrazuje tato dvě písmena, mělo by být jasné, že tento slavný vývojář prozkoumal mnoho názorů uživatelů na fórech. Pro tohle, Když viděli četné stížnosti uživatelů ohledně těchto dvou dopisů, rozhodli se retušovat..

Kat

V září 2019 byla v Hangmanu oznámena velká změna, která krátce způsobila brutální nárůst útočného poškození. Takže samotný kat, Může eliminovat barbarskou skupinu dvěma útoky.

To je důvod, proč to Supercell znovu změnil:

  • Zvyšte životnost o 5%.
  • Rychlost útoku zvýšena o 4%.
  • Dosah útoku změněn z 4,5 na 6,5.
  • Poloměr útoku zvýšen o 25%.
  • Poškození útoku sníženo o 45%.

Jak sám vidíš, Útok hodně snižují, ale vyrovnávají Je to docela důležité, s větším dosahem a větším poloměrem útoku.

Čarodějnice

Stejně jako kat se čarodějnice před několika měsíci hodně změnila, protože se změnil způsob, jakým přivolává své kostry odstranili škody v oblasti.

Tentokrát Supercell přestavěl své poškození v této oblasti ale výrazně to upustili:

  • Poškození v oblasti sníženo o 49%.
  • Zvyšte rychlost útoku o 42%.

Není pochyb to ovlivní způsob, jakým hrajete U Clash Royale byste měli vědět, že kat je jednou z nejpoužívanějších karet. Buďte opatrní, protože tyto změny 2. prosince 2019 v pondělí. Už jste viděli Battle Healera? Nová speciální karta Clash Royale je připravena, kliknutím sem se dozvíte všechny podrobnosti.