V systému Android 10 existuje skrytá logická hra! Takže můžete povolit

Android 10 je nyní oficiální a máme ho rádi. Pokud jste aktualizovali svůj mobilní telefon na novou verzi systému Android, skvěle Inovace musíte dokázat, že ani Google to nezmiňujeI když je to již běžné u každé verze Androidu. Tentokrát je to velikonoční vajíčko, které má podobu logické hry.

Tuto hru objevila společnost 9to5Google skryté uvnitř nastavení OS. Ve srovnání s velikonočními vajíčky předchozích verzí systému Android je přístup ke skryté hře systému Android 10 trochu obtížný, ale ne nemožný. Chceš to zkusit? Zde je návod Aktivujte logickou hru Android 10.

Chcete-li aktivovat skrytou logickou hru na Androidu 10 krok za krokem

jak získat přístup k velikonočnímu vajíčku Android 10

Chcete-li aktivovat logickou hru Android 10, postupujte takto:

  • V zařízení Android 10 přejděte na následující adresu: Nastavení.
  • Stiskněte Telefonní informace.
  • Vybrat Verze pro Android.
  • Stiskněte opakovaně Android 10 dokud logo verze nevypadá velké.
  • Dvojí poklepání “jeden”. Začne se točit; zastavte prsty, až dosáhne Naklonění o 45 stupňů.
  • Táhnout “jeden” obrátil se k němu „0“ skládat texty „Q“ S oběma.
  • Nyní stiskněte slovo několikrát Android dokud se hra neobjeví.

Tímto způsobem nyní můžete přistupovat ke skryté logické hře. Pokud máte nějaké dotazy, doporučujeme sledovat video níže. vizuálně vysvětleno velmi dobrý stejný tutoriál.

O čem je tajná hra Androidu 10?

Skrytá logická hra pro Android 10 v zásadě jde o nonogram nebo „picro“To je dobré nejen pro zmírnění nudy, ale také pro trénink mozku. Jedná se o druh puzzle, kde musíte malovat čtverce nebo nechat prázdné. tipy, které vám dávají (abyste je viděli, musíte mít mobilní telefon vodorovně), najít skrytou postavu.

Tato hra bude zpočátku vypadat obtížně, ale budete ji milovat, až se ji naučíte hrát. zajímavé a logické Co je tohle? Potřebujete pomoc se dostat skrz? Zde je velmi užitečný tip: Všechny vizuální odpovědi na hádanky jsou obrázky související s Androidem.

Hra má mnoho úrovnítakže s ním zažijete mnoho hodin zaručené zábavy. Chcete další hack pro Android 10? V níže uvedeném odkazu vám ukážeme, jak povolit temný režim Androidu 10.