Válka aplikací. Ovládejte své výdaje: MiAndroigo vs. Droidstaty proti Onavovi

Tento týden budou do kruhu AndroidPIT nainstalovány tři odborné aplikace, které ovládají hovory, zprávy a data na vašem Androidu. Všichni nás zajímá, jaké výdaje máme na telefon a / nebo jaká data přenášíme, takže zde navrhuji tři, abyste si vybrali ten, který se vám líbí nejlépe.: MiAndroigo, Onavo a DroidStats.

DroidStats

Začínám s DroidStats protože si myslím, že je to nejznámější ze tří, které představím, nebo tak. S DroidStats můžete zkontrolovat minuty vašich hovorů, množství odeslaných SMS a objem přenesených dat. Můžete to vidět velmi snadno díky 3 různým widgetům, které můžete nakonfigurovat tak, aby zobrazovaly požadované statistiky.

Aplikace má poměrně jednoduché uživatelské rozhraní v šedé a černé barvě, ale z mého pohledu je velmi pěkné a snadno použitelné. První věc, kterou uvidíte, když otevřete DroidStats, je souhrnnásledován Vyhledávání, SMS Y Data. Jednou z nejlepších funkcí DroidStats je, že můžete nastavit limity své spotřeby tím, že přejdete na: Nastavení.

Tuto aplikaci doporučuji každému, kdo potřebuje neustálou kontrolu nad svými výdaji nebo se bojí překročení limitu. DroidSats je zcela zdarma a najdete ho v našem App Center.

Onavo

V srpnu přišel Onavo na Android, který byl dříve aplikací pouze pro iOS. Nejcharakterističtějším rysem této aplikace je, že dokáže kontrolovat spotřebu vašeho telefonu a snižovat jeho spotřebu. Jedinou nevýhodou je, že je méně úplná než ostatní dvě, protože řídí pouze náklady na data.

Onavo Spouští se na pozadí a odesílá vám oznámení o tom, které aplikace spotřebovávají nejvíce. Také vás upozorní, když překročíte svůj datový limit. Vzhledem k tomu, že Android je operační systém, který spotřebovává velké množství dat, myslím, že tato aplikace bude velmi užitečná.

Díky vysoce intuitivnímu a snadnému rozhraní to zvládnete během několika sekund nastavením měsíčního limitu, fakturačního cyklu a nákladů. Onavo je v našem aplikačním centru a je zdarma.

Myandroigo

Tato aplikace funguje, pouze pokud splňujete základní požadavek: pokud jste z Yoigo. Pokud ne, můžete přestat číst nebo pokračovat ve čtení, pokud plánujete změnit společnost.

Výhodou je, že vám umožňuje přímý přístup k vašemu účtu Yoigo, abyste věděli přesně účet. Jako takový poskytuje podrobný rozpis hovorů, zpráv a dat, která konzumujete. Také načasování každého hovoru a celkový měsíční počet minut. Myandroigo Varuje vás také, pokud překročíte rychlost přenosu dat.

Dále Myandroigo podporuje více souběžných účtů. Je také velmi snadno použitelný a nabízí velmi podrobné uživatelské rozhraní s různými okny, jak je uvedeno níže. výpis z bankovního účtu, Vyhledávání, SMS Y Data. O této aplikaci jsme psali před týdnem na našem blogu.

Pokud jste z Yoigo, doporučuji tuto zcela bezplatnou aplikaci, nebo si můžete také stáhnout verzi Pro, která stojí 0,75 €. MiAndroigo Pro Zahrnuje widgety pro snadnější zobrazení výdajů a spotřeby, umožňuje vizualizaci a stahování faktur a je bez reklam.

Tento týden zatím probíhá naše válka. Myslím, že tyto tři aplikace jsou totéž, ale navzájem se velmi liší, takže výběr zcela závisí na potřebách každé z nich. V mém případě si nechám první: DroidStatsprotože mi to nejlépe vyhovuje, protože jsem hlavně z Yoigo, ale kdyby se to stalo, pomyslel bych si. Co o tobě? Který z nich používáte? Znáš někoho jiného?