Válka aplikací. Sociální sítě: Tuenti Móvil – Facebook – Google+

(Foto: noticiasdeopinion.com)

Kdo nemá profil na sociální síti? V tomto okamžiku existují lidé, kteří ještě nejsou integrováni do světa. sociální sítě zde doporučuji 3 nejslavnější obecného typu. Existují i ​​jiné žánry, jako je Twitter, které vlastní sítě mini blogů, LinkedIn je profesionální sociální síť nebo Myspace, které cílí na více hudby. Tři věci, které vám nabízíme: Tuenti Mobile, Španělská příchuť; Facebook je nejkontroverznější a Google+ je plus vyhledávacího giganta.

Jakého typu jste? Chcete pokrýt vše a jste zaregistrováni u všech tří nebo dáváte přednost španělskému produktu a chcete ho jen vlastnit? Tuenti MobileNebo jste si vybrali jednu z dalších dvou. Dále budeme analyzovat všechny tři, abychom viděli rozdíly a podobnosti, které mají.

Tuenti Mobile

Tuenti pro mobilní zařízení Nejznámější je sociální síť „Made in Spain“. Jen před několika dny se rozhodli změnit přístup k síti, aby bylo připojení jednodušší. Nyní máme m.tuenti.com a Tuenti Mobile. Zdrojem této nové modality je, že stále více lidí 2,8 milionu jsou ti, kteří přistupují k Tuenti ze svého mobilního telefonu. Cílem této změny je umožnit přístup k sociální síti z mobilního telefonního čísla, takže pozvání již není vyžadováno ani na webu, ani prostřednictvím mobilních produktů. Hlavní vlastnosti:

– Ukáže vám stav vašich přátel a aktualizace na domovské obrazovce.

– Můžete procházet profily svých kontaktů: prohlížet fotografie a říkat „Líbí se mi“.

– Umístění míst.

– Sdílejte fotografie a videa.

Tuenti je zcela zdarma a najdete ho v našem App Center.

Tuenti Mobile 3 Facebook

Je to nepochybně nejslavnější a nejkontroverznější sociální síť, jakou máme. Více než polovina světa je propojena prostřednictvím Facebooku. Tato sociální síť je tak známá, že má dokonce svůj vlastní film. Facebook byl vytvořen teorií „Six Connection Degrees“, která říká, že dva lidé z různých zemí se nemohou spojit s absolutně ničím společným prostřednictvím 6 spojení. Největší problém, který tato sociální síť má, a co nejvíce přitahuje kritiku, je soukromí. Zdá se, že v okamžiku, kdy se zaregistrujete, prodáte svou duši ďáblu a to, co vypadá jako soukromí, se skrývá za „bezpečnostními“ závoji, což je ve skutečnosti datový provoz. V září obdržela aktualizaci, která opravila některé chyby nalezené v předchozích verzích a vylepšila standardní funkčnost. Hlavní rysy Facebooková aplikace pro mobilní zařízení:

– Umožňuje také Tuenti sdílet obsah s dalšími lidmi.

– Štítek lidí a míst.

– Tlačítko „Líbí se mi“.

Nepochybně se rozdíly mezi Tuenti a Facebookem liší v tom, že ten má lepší design a je snazší procházet fotografiemi, stejně jako oznámení a výkon jsou mnohem lepší.

TUenti mobile 4 Google+

Sociální síť vyhledávacího gigantu Google+ obdržela aktualizaci v listopadu. Nová aktualizace je založena na uživatelském rozhraní Ice Cream Sandwich. Jediným problémem, který jsme při aktualizaci našli, je, že nepřináší žádné widgety, další dvě sociální sítě Tuenti a Facebook mají widgety. Google+ je z mého pohledu jedna z nejoriginálnějších sítí, protože místo „líbí se mi“ má „+1“ a vaše kontakty jsou seskupeny do kruhů. Jinak přináší stejné funkce jako ostatní. Nové funkce nové verze jsou:

– Vylepšení oznámení.

– Pomáhá uživatelům přístup k aplikacím Google.

– Možnost odhlásit se.

– Přidejte kruh lidí z jiných kruhů.

Pokud vás náhodou žádná z těchto aplikací nepřesvědčí, existuje alternativní sociální síť s názvem Diaspora. Jedná se o decentralizovanou sociální síť. Co je tvoje?

Související příspěvky:

Válka prohlížečů

Vyvolání cvičné války

Porovnání 4 operačních systémů