Valorant: Jak hrát Valorant: Cypher

Cypher je Valorantův sběrač pastí a inteligence. V této příručce vysvětlíme, jak fungují vaše dovednosti, a uvedeme několik tipů, které vám pomohou začít s tímto nepoctivým makléřem. Pokud rádi nastavujete pasti, shromažďujete informace a blokujete bombové weby, Cypher je nástroj pro vás. Jelikož máte tolik nástrojů na hraní, mohou být zpočátku docela zdrcující a dokonce trochu otravné. Po určité praxi a znalostech umisťování pastí to však bude pro tým soupeře noční můra. Níže uvádíme shrnutí schopností Cypheru a dáme vám několik tipů, které vám pomohou získat z nich více.

Jak hrát Cypher

Tripwire (C) (200 kreditů)

Postavte lapač drátu, který roztáhne vaše hamstringy a odhalí nepřátele číhající kolem nich. Pokud nepřítel nezničí lano pasti, bude po několika sekundách na krátkou dobu omráčen.

Připojovací kabel lze pokládat pouze na vhodné povrchy a změnit barvu z červené na modrou, pokud je vhodné ji někde umístit. Zůstane jen neviditelný, dokud se nepřítel příliš nepřiblíží, a v tom okamžiku se ukáže. Nepřátelé musí střílet, aby to zničili.

Pokud nejste spokojeni s polohou snare drátu, můžete si to pamatovat, pokud máte přímou viditelnost. Pamatujte, že to bude trvat jen vteřinu nebo dvě, takže se ujistěte, že jste si úplně jisti, než to uděláte.

Zjistili jsme, že běh trojitých vodičů kolem bodů topení čerpadla je snadný a pohodlný způsob, jak se seznámit s jejich provozem. Doporučujeme je umístit na úroveň pasu, aby na ně nepřítel nemohl skákat nebo se pod ně naklánět. I když vás zničí, stále uslyšíte výstřely, které vám a vašemu týmu poskytnou cenné informace.

Pokud potřebujete pochopit, jak je lze umístit, zkuste s jejich pozicí trochu experimentovat. Pop na neočekávaných místech!

Navíc jsme byli úspěšní v tom, že jsme reakční s našimi snare dráty. Pokud například nepřátelé po kole převezmou půl otáčky, proč nezačnout pokládat několik pastí, které je zastaví a zkomplikují jim život? Pokračujte v hádání soupeře a získáte odměny.

Kybernetická mříž (Q) (100 kreditů)

Cypher umístí na zem neviditelný disk, který lze aktivovat pohledem v jeho směru kdekoli na mapě. Po aktivaci vytvoří velkou klec, která zablokuje váš zrak, zpomalí nepřátele, kteří jím procházejí, a vaše kroky budou slyšet více než obvykle.

Můžete je spárovat se svými trojitými kabely a získat brutální kombo wombo. Je to také skvělý způsob, jak blokovat pohled jako běžný kouřový granát, například když vstoupíte na web nebo potřebujete web bránit.

Camera (E) (Recover to reboot)

Spusťte neviditelnou špionážní kameru, která se drží na svém povrchu Po aktivaci je mohou vidět nepřátelé a mohou je zničit jednou nebo dvěma kulkami.

Když znovu stisknete klávesu (E), uvidíte očima fotoaparátu, ale vaše postava zůstane na mapě fixována, dokud se nevrátíte.

Pokud jste klikli v režimu fotoaparátu, pošlete šipku, která odhalí zasažení nepřátel.

Tato schopnost je skvělá pro svržení bomby při zkoumání jinde nebo dokonce velmi rychle průchod koridorem bez úsilí vašeho týmu. Zkuste umístit kameru na místo, které je těžké najít a poskytuje vám solidní výhled na oblast, kterou prozkoumáváte. Tímto způsobem vás nepřítel nebude moci najít, získá informace a bude vytlačen z úhlu, který by raději chránil, i kdyby ano.

Video průvodce GameLeap Valorant Pro Nejlepší průvodce Valorant:

Nerve Stealing (X) (7 Globes)

Cypher hodí klobouk na mrtvolu nepřítele a po krátké prodlevě odhalí polohu každého nepřítele, aby ho všichni spojenci mohli vidět. Je to všechno o načasování s touto dovedností a doporučujeme si to pamatovat, když opravdu potřebujete věci obrátit nebo ještě více kopat nůž.