Varuje Tim Cook: Uvidíme více v profesionální oblasti

Nebo spíše počátky společnosti, jako je Apple Typ uživatelů, kteří používali produkty Apple před více než 10 letyi po chvíli budeš se mnou produkty, které se zaměřují hlavně na profesionální oblast. Tehdy to byla jiná doba pro technologii a je obzvláště pravda, že počítače a Windows byly v jejich zlatém věku. Profesionální prostředí, protože počítače byly také ve zlatém věku malwaru, virů obecně a samozřejmě si nemůžete s tímto problémem hrát v profesionálním prostředí. Jeden Profesionální prostředí, které společnost Apple věnovala skvělým produktům Zdá se však, že se Apple dnes nezaměřuje, protože nabízí produkty zaměřené na každého, aniž by museli využívat velmi profesionální funkce, které v poslední době …

Něco, co znepokojuje mnoho profesionálů, ale po včerejším setkání Tima Cooka s investory obavy ustoupily. Ano, Apple bude i nadále vyrábět produkty pro profesionální oblast. Řekneme všechno, co řekl po skoku Tim Cook pro všechny tyto produkty Apple profesionální oborzvláště kreativní prostor…

Uvidíte, že děláme více v profesionální oblasti. Tato profese je pro nás zvláště důležitá kreativní pole je pro nás velmi důležitá záležitost.

Toto je první věc, kterou Tim Cook řekl po sérii znepokojených otázek týkajících se tohoto konkrétního profesionálního oboru. Tim Cook uvedl, že ne všechno je Mac Pro, ale jak řekl, budou i nadále pracovat na takových profesionálních produktech a dozvíme se skvělé zprávy, než bude příliš pozdě. Neopouštějí profesionální trh, vyrábějí skvělé profesionální výrobky a vědí, že je mají profesionálové rádi.

Co jsme udělali a co jsme udělali a co dnes ještě není vidět, Neznamená to, že naše priority jsou na jiných trzích.

Než byla položena možná otázka, došlo ke zpoždění Konvergence mezi iOS a MacOSale řekla fúze mohl dělat s oběma Ztráta jednoduchosti iOS a výkonu Mac OS, něco, co naprosto uznávám, i když nejde o stejný produkt a chtějí nám prodat, že iPad je nový notebook, Považuji za nemožné převést pracovní postupy macOS (sdílené s počítači) na pracovní postupynikdy jsme zvyklí z iOS.