Váš mobilní telefon se změní na GamePad pro Galaxy View

Samsung Galaxy View

Jen před týdnem byl představen nový tablet Samsung, který se prohlásil za zařízení Android s největší obrazovkou na trhu. Díky své velké obrazovce 18,4 palce, můžeme s tím udělat spoustu skvělých věcí. Jedním z nich je možnost používat jako přenosnou herní konzoli, protože každý den mají hry pro Android silnější a lepší grafiku. Ale je tu problém, nemůžeme pohodlně hrát většinu her na tak velké obrazovce, protože udržovat to ve hře může být únavný úkol.

Není to poprvé, co jsme viděli aplikace pro váš mobilní telefon, aby se staly dotykovým ovládáním a hrály s jinými zařízeními, ale tentokrát přichází od Samsungu se opravdu zajímavými věcmi. Pokud tedy doma nemáte GamePad nebo pokud jste si vzali tablet do práce a žádný nemáte, můžete jej mít velmi rychle a snadno.

Budete si muset stáhnout pouze novou aplikaci Samsung S Console GamePad a můžete si užít víc než to 100 modelů na mobilním telefonu. Mnoho z těchto modelů je replikou nejlegendárnějších ovládacích prvků konzoly, které jsme spolu hráli, když jsme byli děti, takže více než jeden může znít jako vy. Jiní se jen na některé zaměřují rozhodné hry s více klávesnicemi nebo zvláštním způsobem.

Ano, i my to dokážeme s největší kontrolou změnit rozložení tlačítek, a velikost se přizpůsobí našemu hernímu režimu. Některé mají volanty pro závodní hry, jiné s otočnými ovladači pro hry na platformě, takže vaše oblíbené se budou lišit v závislosti na konkrétní hře.

Způsob, jakým spárujeme náš mobil s Galaxy View Bluetooth, takže se bude snadno používat a reakce bude velmi rychlá. Je to nepochybně dobrá aplikace, kterou tento nový tablet dokáže.

Co si myslíte o nové aplikaci?

Herní ovladač S Console Herní ovladač S Console