Ve Waze je spousta nových funkcí, které musíte udělat

Waze v úterý oznámil několik nových funkcí, které by měly řidiči a lidem, kteří používají aplikaci pro sdílení jízd, dále zlepšit zážitek z jízdy.Waze může navrhovat cestování na základě vašich zvyků a poskytovat snadný přístup k nedávným místům. Pokud aplikace zjistí zhoršující se dopravní situaci pro nadcházející jízdu, vydá oznámení a poskytne pokyny pro jízdu v jízdním pruhu.Integrace Google Assistant podporuje více jazyků, integrace služby Amazon Music je k dispozici uživatelům Waze a Waze Carpool může ještě rychleji připojit řidiče k cestujícím.


Apple by mohl ve zprávách dominovat představením nových modelů Apple Watch a iPad v úterý. Waze však v úterý uspořádal vlastní tiskovou akci, kde představil nové funkce zaměřené na další zlepšení vaší jízdy, ať už jste na sedadle řidiče nebo hledáte možnosti sdílení automobilů.

Nová funkce Navrhování výletů Waze nyní zobrazí osobní doporučení na základě vašich předchozích výletů nebo míst, která jste možná navštívili. To může být užitečné, pokud dojíždíte do práce každý den, protože Waze vám nyní řekne, co můžete očekávat na další cestu. Travel Advice vám pomůže lépe se připravit na nepředvídané problémy tím, že ukáže dobu trvání cesty a očekávaný provoz. Waze vám navrhne výlety na základě vašich posledních cest. Zdroj obrázku: Funkce Waze New Recent Locations vám umožňuje rychle spustit navigaci ve stejném směru, ať už je to váš domov, práce, škola nebo jakékoli jiné místo, které často navštěvujete, zobrazením posledních cílů. Nová funkce upozornění na dopravu, která vám poskytne dopravní upozornění na vaše oblíbené a poslední cíle. Když Waze zjistí dopravní problémy, které by mohly změnit váš cestovní čas, odešle upozornění, která vás vyzvou k akci.

Když Waze zjistí problémy, které by mohly ovlivnit vaši příští cestu, objeví se nová dopravní upozornění. Zdroj obrázku: Waze Waze také získá některé užitečné funkce pro zážitek z jízdy. Aplikace nyní integruje Google Assistant s podporou francouzštiny, španělštiny a portugalštiny. Místo klepnutí na obrazovku telefonu budete moci Waze odesílat příkazy. Partnerství s Amazonem vám umožňuje hrát Amazon Music při procházení Waze, pokud máte také přístup k streamovací aplikaci Amazon Music. V návaznosti na vylepšení ETA pro Mapy Google nyní Google vylepšil také funkci ve Waze. Waze říká, že nová pandemie koronaviru se přizpůsobuje novým jízdním podmínkám, aby aktualizovala výpočty ETA v oblastech s menším počtem řidičů než kdykoli předtím.

Vylepšení ETA ve Waze by měla poskytovat lepší předpovědi příjezdu. Zdroj obrázku: Waze Funkce směrování jízdních pruhů, která byla prozrazena před několika měsíci, se také začala rozšiřovat k uživatelům. Pokud používáte Waze ke sdílení automobilu, můžete nyní citovat vaši další cestu, pokud doporučení nesplňuje vaše potřeby. Funkce jako Okamžitá rezervace a Automatické potvrzení by měly urychlit celý zážitek z odbavení. Pokud je povoleno cestování v reálném čase, Waze na začátku jízdy upozorní řidiče na ostatní cestující hledající auta na jejich trase a umožní řidičům nabídnout jim jízdu.Funkce Waze Carpool Real Time Travel umožní řidičům vyzvednout cestující na jejich trase. Zdroj obrázku: Waze Ne všechny nové funkce budou k dispozici okamžitě nebo na všech trzích. Cestovní tipy, nedávná místa a dopravní oznámení budou k dispozici příští měsíc. Nová funkce sdílení cen jízd je dnes k dispozici v Brazílii, Izraeli a Mexiku. Okamžitá rezervace a automatické potvrzení jsou dnes také k dispozici na stejných trzích a pro uživatele v USA budou k dispozici v úterý. Rally v reálném čase odstartují tento měsíc v Izraeli, poté budou následovat další trhy Waze Carpool. Vylepšení ETA, jako je například anglický Google Assistant, jsou dnes také k dispozici. Podpora dalších jazyků a integrace Amazon Music bude v aplikacích Waze k dispozici v nadcházejících měsících.

Chris Smith začal psát o gadgetech jako o koníčku a než si to uvědomil, podělil se o své názory na technologii se čtenáři z celého světa. Kdykoli nepíše o gadgetech, mizerně se jim nevyhne, navzdory jeho zoufalému úsilí. To však nemusí být nutně špatná věc.

Zdroj: BGR