Věci 3, pěkný, ale chybí správce úloh

GTD

Je to věčná debata v aplikacích: krása versus funkčnost. Existují ti, kteří dávají přednost esteticky vynikající aplikaceExistují další lidé, kteří dávají funkčním aplikacím absolutní prioritu, i když design není atraktivní. V mém případě jsem jedním z těch, kteří si myslí, že ctnost je zřejmá (pokud je nemůžete mít všechny) a cílem tohoto článku bude určitě zjistit, zda krásné věci 3 nabízejí také funkcionalitu, kterou očekáváme.

GTD

Pro ty z nás, kteří jsme ve světě Apple několik let, Věci Není to zrovna novinka. Je tu s námi už roky na macOS i iOS a Cultured Code byl vždy dokonalým příkladem, když mluvíme o vývojářích, kteří se umí přizpůsobit nové době.

S verze 3 přichází spousta novinek. Nejviditelnějším a nejefektivnějším ze všech (a pravděpodobně je používají k potvrzení, že je to placený upgrade) je nový design. Nové animace, nové interakce, nové ikony, nové rozložení a vlastně všechno se oproti předchozím vylepšuje, nic nenarazí. Informují nás od vývojáře, že je to pět let v peci, a my tomu věříme, když vidíme pozornost k detailu.

Ano, ale ne

Mezi pozitivní body věcí 3, stejně jako integrace s kalendářovými službami je skvělá, pokrok kruhy (poskytuje nám skvělý pohled na to, co nám zbývá k dokončení projektu) a nové tlačítko „+“, které představuje významný pokrok, pokud jde o zkrácení doby přidávání úkolů.

Nevýhodou je to dvě základní věci Podle mého názoru je to dobrá GTD a tato Věci 3 zatím nenabízí, ale je možné dorazit prostřednictvím aktualizace. První je chytrá interpretace textu, zvláště užitečná pro data a časy; Druhým je možnost vytváření opakujících se úkolů, které v praxi všichni potřebujeme a které nevysvětlitelně nezahrnujeme do této třetí verze.

Kromě toho všeho mluvíme o velmi vysoké úrovni aplikace, zejména pokud jde o design a snadné použití. Některé podrobnosti selžou A to možná způsobí, že mnoho z vás přemýšlí o nákupu, běžnou věcí je mít alternativy za nižší ceny a dokonce zdarma v App Store.

Naše ocenění

Věci 3 (AppStore Link)

Věci 3

Cultured Code GmbH & Co. KG

10,99 EUR