contador de visitas gratis Skip to content

Veďte svůj tým ke slávě s Fantasy Manager Football 2015

Fotbalové simulátory jsou skvělé, nevím jak vy, ale pamatuji si, že jsem trávil hodiny a hodiny na legendárním PC Soccer. podepisování nových hráčů, správa financí klubu a výchova nadějné mládeže. Nyní s Fantasy Manager Football 2015 prožijte tyto časy úplně novým způsobem Díky technologii, kterou nabízí váš iPhone nebo iPad.

Fantasy Manager Football 2015 je aplikace vyvinutá společností. Z lavičky umožňující nám Správa a správa našeho vlastního fotbalového klubu se schopností přizpůsobit všechny aspekty krásné hry. Nepochybně jeden z nejlepších simulátorů v App Store, Více než 40 oficiálních fotbalových licencí a více než 1200 hráčů s vašimi skutečnými fotografiemi.

fantasy-manager-soccer-2015

Fantasy Manager Football 2015 je působivý simulátor, který nám umožňuje spravovat náš oblíbený klub

Uživatelé IOS, kteří si jej stáhli simulační hra zdarma Budou mít příležitost stát se nejen trenérem, ale také manažerem, sportovním ředitelem a finančním manažerem oblíbeného fotbalového týmu.

fantasy-manager-soccer-2015-c

Real Madrid, Valencie, AC Milán, Manchester City, Arsenal, Chelsea, Porto, Benfica … Téměř všechny z nich jsou nejdůležitější! Prostě musíme Vyberte si z dostupných týmů, trénujte hráče, vymyslete taktiku a zlepšete jejich podmínky být mistrem ligy.

Můžeme také zvýšit úroveň našich oblíbených hráčů a přiřaďte jim vlastní sady Aby nevyčerpali energii, aby mohli střílet více gólů nebo například triangulovat s míčem.

fantasy-manager-soccer-2015-b

Jak můžete vidět v recenzi videa, kterou jsme zahrnuli pod tento článek, Fantasy Manager Football 2015 nám to umožňuje hrát proti jiným uživatelům v jedinečných zápasech nebo se účastnit turnajů a speciální události.

fantasy-manager-soccer-2015-1 (3)

Fantasy Manager Football 2015 pro iPhone a iPad však není jen typickým fotbalovým simulátorem nabízejícím převody, tréninky a výběr soupisek, ne, je to mnohem víc než jen to: umožňuje nám to nábor zaměstnanců, nábor nových týmů, správa bankovních financí, zlepšení úrovně hráčů a více.

fantasy-manager-soccer-2015-1 (1)

Realistické fotbalové hry přinášejí do hry velmi skutečnou součást. V přestupové části budeme mít příležitost najmout si hvězdy současnosti jako Cristiano Ronaldo nebo Messi.Vždy existuje hvězdný hráč, který může požádat o váš převod!

Fantasy Manager Football 2015 je jedním z nejlepších sportovních manažerů současnosti

Simulační hra nyní dosáhla páté sezóny ságy Fantasy Manager a již se v poslední splátce hromadí více než 4 miliony stažení. Skoro nic! Jeho vývojáři hovořili o takovém úspěchu:

„Není snadné být vůdcem manažerů sportovních klubů, existuje velká konkurence a uživatelé jsou velmi nároční, takže tvrdě pracujeme na tom, abychom měli kvalitní produkt.“

Stručně řečeno, velmi zábavná hra Přizpůsobte si jakýkoli představitelný aspekt našeho fotbalového klubu. Koncept postupu Fantasy Manager Football 2015 je postupně vzrušující Zdokonalovat náš personál a dosahovat lepších výsledků. Je to působivá hra a velmi se doporučuje!

Kromě toho by vás mohla zajímat další podobná hra, kterou jsme dříve analyzovali na iPadizate: NBA General Manager.

Co se nám líbilo nejvíce

  • Podpisy přenosní hráči Jsou neustále aktualizovány.
  • Četné přizpůsobitelné položky našeho fotbalového klubu.
  • Drtivá většina profesionálních hráčů skutečné fotografie.

To nejméně milujeme

  • Neobsahuje a hudba v pozadí to by hru velmi oživilo.

Fantasy Manager Football 2015 ve videu

Chcete vidět, jak se tato nová epizoda hry Fantasy Manager Football 2015 odehrává?

Stáhněte si Fantasy Manager Football 2015

Stále jste to nezkoušeli? Získejte hru zcela ZDARMA zde:

Jaký je váš fotbalový klub? Už jste vyhráli turnaj? Připojte se k komentářům! A nezapomeňte, že můžete přidat svůj vlastní pozývací kód, aby vás ostatní uživatelé mohli přidat do hry.