velmi zajímavé nové vertikální RPG

V tomto okamžiku, kdy telefony i aplikace dosahují velmi vysoké zralosti, se zdá být obtížné, aby nás něco překvapilo nebo inovovalo. Někdy je nejnápadnější nejjednodušší modifikace známé a to se děje v Disney Epic Quest, adventuře a hře na hrdiny. změnit formát hry a v tomto případě to budeme hrát na výšku a ne, nemají automatické ovládání.

Nejprve vás informujeme, že Disney Epic Quest není k dispozici na Google Play, ale můžeme si jej stáhnout z jiných serverů. Doufáme, že se to v příštích několika dnech objeví v obchodě s aplikacemi Google.. Už jsme to vyzkoušeli a řekneme vám, co si myslíme.


Fotoaparát Redmi Note 7 obdrží noční režim Mi MIX 3


Je divné hrát Disney Epic Quest vertikálně

Nejsme zvyklí vidět vertikální hry na Androidu. Alespoň ne adventury, protože tituly, které obvykle používají tuto orientaci, jsou obvykle logické hry nebo hry na úrovni. Disney Epic Quest je dobrodružství se všemi zákony a příběhový režim, ve kterém se musíme posunout vpřed. Zpočátku, Říkají nám, že virus infikuje pixelový svět a my (Jack Sparrow a Mickey Mouse) jsme zodpovědní za vyřešení tohoto problému. Hra je v současné době v angličtině, ale je velmi pravděpodobné, že nakonec vyjde i ve španělštině.

Disney Epic Quest

To znamená, že bez nutnosti dalšího stahování bude zahájen výukový program pro tuto zajímavou hru. Pomalu a bez zvážení nás vysvětluje, co dělá každé tlačítko v ovládacích prvcích, a je to stejně divné, jak to vypadá ve vertikální hře, máme plnou kontrolu nad naší postavouTakže máme: joystick, tlačítko útoku, tlačítko vyhnout se, 3 tlačítka dovedností a tlačítko pro speciální útok. Vypadají hodně, ale i když je pro nás divné hrát hru v ideální velikosti a vertikálním formátu s těmito ovládacími prvky, musíme říci, že se cítí skvěle a jsme rádi, když nemusíme pořád vážně hrát horizontální hry.

Po dokončení školení začne stahování zbývajících dat, po přibližně 400 MB můžeme pokračovat v příběhu. Už se nebudeme ponořovat do úkolů, protože chceme, abyste se rozhodli, zda se vám to líbí nebo ne. Ať už je to žánr vertikální adventury / role-playing hry, nebo ne, přinejmenším to považujeme za velmi zajímavé. Po celé dobrodružství Odemkneme nové postavy nebo pole, kde se nás mohou dotknout mezi mnoha dostupnými postavami.. Některé mají oblečení Kingdom Hearts, jako je Donald Duck nebo Goofy.

Disney Epic Quest

Jedná se o velmi dynamickou hru, ve které zcela závisí na hráčově schopnosti pokračovat v dobrodružství a ovládání útoků funguje podobně, jako jsme to viděli ve hře Brawl Stars (můžeme ukázat, kam chceme, aby šli, nebo zaútočit na nejbližšího nepřítele), a přestože je to na jiných platformách velmi populární žánr, V této kategorii není mnoho her pro AndroidProto je Disney Epic Quest jednou z nejlepších her, které v poslední době vycházejí.


Nokia 9 PureView: Animace čtečky otisků prstů na obrazovce jsou filtrovány