Věnujte pozornost baterii Galaxy S10e, můžete zůstat …

test životnosti baterie samsung galaxy s10e

Společnost Samsung představila svůj nový Galaxy S10 jen před několika dny a je to opravdu dobré. Vypadají docela kulatě, ale existují podrobnosti, které je třeba vylepšit. Dnes se zaměříme na jednu z nich, ale na malého bratra. Baterie S10e je docela fér A možná se nebudete moci snadno dostat na konec dne.

Nevěř nám Pokračujte v čtení, abyste zjistili všechny výsledky, které pro vás máme, mohou vás překvapit nebo alespoň více zohlednit tento aspekt.

Jak dlouho vydrží baterie Samsung Galaxy S10e s procesorem Exynos?

První věc je, že znáte hodnotu mAh každé baterie. Big Brother (Plus) dosahuje 4100 mAh, následovaný běžným modelem s 3400 mAh a S10e končí přibližně na 3 100 mAh. Pravda na papíře je, že je již sama o sobě dost krátká a více vzhledem k tomu, že její obrazovka je Full HD. Zde jsou výsledky:

výdrž baterie s10e

Za testování baterie tohoto modelu S10e byli zodpovědní lidé z PhoneArena, a to jsou výsledky. Pro tohle test, který replikuje každodenní použití i když obvykle méně. Můžete použít jiné mobilní telefony, abyste získali představu o tom, proti čemu soutěží.

7 hodin aktivní zobrazení v tomto testu je pravda docela malý I když to bylo v pořádku, od této kapacity baterie jsme neočekávali více. Tabulka do značné míry shrnuje panorama vyšší třídy z hlediska výdrže baterie a pravda je … ocas.

Ve Španělsku si můžete koupit nové Galaxy S10, S10 + a S10e zde.

Pokud svůj mobilní telefon příliš nepoužíváte a optimalizujte ho dosáhnete konce dne ale pokud dáte více hole, budete nedostateční. Možná by stálo za to si vybrat některé z vyšších modelů, ale samozřejmě stojí za to mnohem více. Vy se rozhodnete, prozatím je zde odkaz na příspěvek, kde si můžete koupit celou S10 ze Španělska?