Veřejná beta verze TvOS 11 je nyní k dispozici

Až do své poslední hlavní poznámky, veřejného beta programu společnosti Apple, umožňovala beta verzi operačního systému iOS a macOS pouze uživatelům, kteří nejsou vývojáři. I když je to pravda až do včerejška První beta verze iOS 11 není zveřejněna Tim Cook obecně oznámil, že součástí tohoto beta programu bude také operační systém Apple TV.

Tento veřejný beta program Již nám nabízí první beta verze další verze operačního systému Apple TV.. Aby byla tato změna povolena, Apple musel změnit způsob, jakým vývojáři zatím nahrávají beta verze.

Pokud dosud chtěl vývojář nainstalovat jakoukoli beta verzi tvOS, musel připojit svou Apple TV k Macu a stáhnout a nainstalovat beta verzi přes iTunes. Nyní se metoda změnila a je to mnohem jednodušší, protože se musíme zaregistrovat pouze do veřejného beta programu Apple a zaregistrovat se se stejným Apple ID registrovaným na Apple TV. Poté přejděte na aktualizace Apple TV a Získejte veřejné beta verze pro zahájení stahování a další instalace.

macOS High Sierra a watchOS 4 zatím nejsou k dispozici ve veřejné beta verzi

Mnoho lidí bylo včera médii, které se věnovaly psaní článků pro časopis. Dostupnost ve veřejném beta programu macOS High Sierra a watchOS 4informace, které jsou nesprávné, protože se neobtěžovaly získat přístup k veřejnému beta programu k ověření. Za prvé, Apple neplánuje zahrnout operační systém Apple Watch do programu veřejných verzí, protože neexistuje způsob, jak downgradovat, pokud v procesu něco selže nebo nás beta verze donutí vrátit se k verzi. předchozí.

macOS High Sierra ještě není vydán jako součást veřejného beta programu V době psaní tohoto článku společnost Apple ve skutečnosti již vydala dvě různá beta, což naznačuje, že provoz operačního systému pro Mac je příliš zelený na to, aby mohl být zahrnut do tohoto programu. Společníci webu Soydemac.com pohotově a přesně oznámí, kdy bude vydána první veřejná beta verze macOS High Sierra.