Vernee M3 je levný terminál s 3300 mAh, duální kamerou a 32 GB ROM. Znát cenu

Dnes vám přinášíme cenově dostupný a zajímavý smartphone. O Vernee M3Terminál, který lze považovat za střední rozsah – základní, ale vše potřebné pro vynikající výkon a některé „extra“ prvky (viz ostatní terminály společnosti). Říkáme vám…

Vernee M3.  VlastnostiVernee M3. Vlastnosti

Vlastnosti Vernee M3

Uvidíme co Funkce Vernee M3:

Obrazovka a rozložení

Jeho přední strana vypadá čistě a elegantně a Displej typu IPS LCD Spolu Rozlišení HD + 1440 × 720 pixelů. hustota pixelů je téměř 300PPI. Designové prvky nejsou pro terminál jeho ceny špatné. Obrazovka Vernee M3 tady je Úhlopříčka 5,5 palcea jeden Poměr stran 18: 9perfektní Poměr obrazovky k tělu 81,3%. Přední strana je chráněna 2.5D zakřiveným sklem. Krásné povrchy pouzdra, tenký design s tloušťkou 8,8 mm a strukturovaná polykarbonátová struktura na zadní straně zvyšují přilnavost. Zařízení má barvy: zlatou, modrou a černou.

Paměť, procesor a operační systém

Vlastnosti Hardware Vernee M3 Jsou dostatečně silné pro každodenní použití ve všech pracovních oblastech. Čtyřjádro procesoru MediaTek MT6739 Na 1,3 GHz a Paměť Vernee M3 To 3 GB RAM s 32 GB ROM. Pokud si vzpomeneme, že máme co do činění s ekonomickým terminálem, byla by tato paměť plus. Mezitím může slot microSD rozšířit paměť až na 128 GB. A doprovodný operační systém, Android 8.1 Oreo. Velmi dobře!

Buben

Citace Baterie Vernee M3velkorysý Kapacita 3300mAh. Oficiální web poskytuje některé údaje o autonomii: 279 hodin v pohotovostním režimu, 18 hodin hovoru, 20 hodin hudby mp3 nebo 8 hodin nepřetržitého přehrávání videa. Skvělý!

Fotoaparáty

Hlavní fotoaparát Vernee M3 je dvojnásobný, s 13MP + 5MP senzory. Tato kamera nám nabízí rychlé zaostření Nahrávání videa za 0,3 sekundy, s LED bleskem a 1080p při 30 fps. Příbuzný selfie, 5 MP přední fotoaparát nám nabízí fotografie přijatelné kvality.

Spojení

Máme přenos dat Duální 4G LTEGPS, AGPS a GLONASS navigace, jednopásmové WiFi na Bluetooth 4.2. Má tradiční port microUSB 2.0, 3,5 mm zvukový konektor a slot pro dvě SIM karty. Mezi senzory patří kompas, blízkost a světlo. Pro odemknutí obličejem je k dispozici také snímač otisků prstů a Face ID. Pokud jde o zvuk, máme vyhrazený zvukový procesorAW8736FCR. To nám říká o kvalitě zvuku.

Vernee M3.  CenaVernee M3. Cena

Hodnota M3 Vernee

JE Cena Vernee M3 Asi 78 eur, což jej řadí do mobilního telefonu s vynikajícím poměrem ceny a výkonu v ekonomickém rozsahu.

Výsledky a názory na Vernee M3

Vernee M3 Jedná se o ekonomický model, který nám nabízí dobrý design, dobrý hardware a paměť, vynikající autonomii, duální fotoaparáty a plnou konektivitu. Tomuto zařízení není co vyčítat, což je také výhodou jeho vynikající ceny.

Oficiální stránka Vernee ve Španělsku.