Video: První dojmy z Apple Watch

Na konci pátku Mohli jsme si rezervovat naše Apple Watch: Sportujte 38 mm vesmírně šedou. Před několika hodinami jsme mohli jít do obchodu Apple v Los Angeles a získat první kontakt s chytrými hodinkami společnosti: Je trochu divné koupit zařízení, aniž bychom to vyzkoušeli.

Náš termín byl šest odpoledne. Do obchodu jsme dorazili těsně před časem a osoba odpovědná za vyzvednutí zákazníků u dveří nás poslala do zadní části obchodu, kde bylo možné hodinky otestovat. V popředí jejich pracovišť některé umístěné vitríny Místo, kde můžete Apple Watch vidět, ale nedotknout se jich (v případě tohoto zařízení umístěného v obchodním centru Grove bychom ve vitríně mohli vidět i Apple Watch Edition).

Čekal na nás zástupce Apple s pouzdrem plným hodinek od různých modelů. První věc, kterou se ptáme, je, 38mm Apple Watch Sport Space Greyměli však pouze 42mm model. Povrchová úprava hodinek mě překvapila: Vypadá osobně mnohem lépe a rychle jsem si uvědomil, že jsem zvolil nejlepší barvu (nebo alespoň podle mého osobního vkusu). V pátek jsem se rozhodl zvolit 38mm displej, protože mám tenké zápěstí, ale moje doporučení je koupit 42mm model: Informace zobrazené na obrazovce jsou lépe vizualizovány a design není příliš objemný.

Modely, které si zákazníci mohou vyzkoušet, bohužel obsahují pouze video zobrazující nástroje pro sledování, ale nemohu s tím komunikovat. To představuje problém pro ty, kteří obvykle nosí hodinky na pravém zápěstí (jako v mém případě). Zaměstnanec společnosti Apple dokázal tento problém částečně vyřešit: změnil řemínky hodinek, otočil je vzhůru nohama a navigační korunka byla nyní k dispozici vzhůru nohama. Video hodinek demolu se však při změně polohy obrazovky neotáčí, takže jsme je nemohli pohodlně sledovat.

U stolu, kde můžete Apple Watch otestovat, můžete s nimi komunikovat asi tři hodiny. To mi pomohlo vyčistit některé z mých hlavních obav (a většina z vás již bude vědět, zda posloucháte iPhone News Podcast nebo ne). Navigace v koruně mi úplně nevadila (vlastně jsem byl zvědavý) a bez ohledu na velmi malý 38mm displej jsme se bez problémů dostali ke všem částem hodinek. sledovat ve videu.

Aplikace místní Apple Watch splňují naše očekávání. Výdrž baterie je jednou z věcí, které se těšíme na testování z první ruky. Naše jednotka dorazí přibližně za čtyři až pět týdnů a my vám můžeme poskytnout kompletní video recenzi Apple Watch.

Tento týden vám poskytneme více podrobností o našich zkušenostech s Apple Watch v podcastu pro iPhone News. Své dotazy můžete položit na hashtagu #podcastiphone Z Twitteru.