Videohovory Microsoft Teams rozostří pozadí

Microsoft Teams

Kromě TikTok a Zoom, které také během pandemie zvýšily počet stažení, byla Microsoft Teams jednou z aplikací, jedna z nejvíce nenáviděných aplikací studenty (Vyzývám vás, abyste si přečetli recenze), protože je dokonalým nástrojem pro práci a studium z domova.

Microsoft Teams vám umožňuje organizovat všechny práce / projekty, které student / společnost musí provádět ve stejné aplikaci, a umožňuje vám organizovat a řídit práci každého z nich samostatně. Taky, také nabízí videohovoryProto není nutné používat aplikace třetích stran k výuce kurzů nebo k pořádání schůzek.

Microsoft, jedna z nejvýraznějších funkcí desktopové verze Microsoft Teams. rozostření pozadí ve videohovorechbude také k dispozici ve verzi iOS pro iPhone a iPad.

Díky této nové funkci budeme moci zaměřit se na nás a je to docela běžné u těch nejzvědavějších lidí, kteří jsou odhodláni učit se, co je za námi, aniž by se soustředili na účel videohovoru, ne kolem nás.

Díky umělé inteligenci je možné rozostřit pozadí, Dlouho dostupná funkce Skype a že jsme měli příležitost to několikrát otestovat na našem podcastu. Další z funkcí, které aplikace pro stolní počítače nedávno získala, je s největší pravděpodobností dosažení mobilní verze: použijte přizpůsobené pozadí.

Ačkoli tato nová funkce byla oznámena před několika dny v době psaní tohoto článku prostřednictvím blogu Microsoft, aplikace ještě nebyla aktualizována, takže to bude otázka dnů, než se to stane.

Microsoft Teams (AppStore Link)

Microsoft Teams

Společnost Microsoft

Volný, uvolnit