Víte, kolik dat Clash Royale spotřebuje?

Kolik dat Clash Royale spotřebuje

Můžete mít skvělý mobilní telefon s jedním z nejlepších procesorů, nejlepším fotoaparátem a úžasným designem. Pokud nemáte dobrou datovou rychlost, je toto zařízení pro vás málo užitečné. V mnoha případech jsme vám poskytli nejlepší sazby s 1 Gb dat, 2 Gb dat a některými dokonce se spoustou dat. Pokud vás údaje, které konzumujete, vždy znepokojují, dnes vám řekneme, kolik dat Clash Royale spotřebuje, jedna z nejzajímavějších her právě teď.


Kolik dat využívá nový stav WhatsApp?


Clash Royale není nová hra, ale je to jedna z nejhranějších her na světě. Každý měsíc je jedním z nejlépe vydělávajících, takže má miliony hráčů po celém světě. Víme, že jste velmi závislí na rychlých hrách, které nám hra nabízí, Ačkoli jste si určitě mysleli, že můžete použít více dat vícekrát, a uprostřed měsíce vás necháme offline. Dnes vám řekneme, kolik dat Clash Royale spotřebuje, abyste mohli bez problémů vyplnit své účty a hrát.

Měli byste si dělat starosti s tím, kolik dat Clash Royale spotřebuje?

Pokud jste fanouškem Clash Royale, musíte o hře vědět všeI když vás možná už víc než jednou napadlo, kolik dat Clash Royale spotřebuje. V některých případech to necháme na vás u jiných aplikací, jako je Spotify, což se vám opravdu líbí. Dnes je čas zjistit, kolik dat spotřebuje jedna z nejzajímavějších her na trhu.

CR_facebook_share_02

Spuštěním řady testů jsme byli schopni získat průměr dat spotřebovaných hrou s různými hrami, truhly a dalšími. Podařilo se nám objasnit, že cena je docela nízká, kolem 300 kB za hru. Klesne to, když hrajeme několik her za sebou, protože při otevření hry, hraní hry a jejím zavření je to 300 kB. Pokud to zapneme, zahrajeme si pár her a vypneme to, Cena bude nižší než 600 kB, protože se sníží na zhruba 500.

To nás ponechává za velmi zanedbatelné náklady. Řekněme, že hrajete průměrně 10 her denně, což je asi 3 000 kB nahoře. To je asi 3 MB, což nám ponechává docela zanedbatelné denní výdaje. Pokud se vynásobíme 30 dny v měsíci, dostaneme a utratit asi 90 MB, ano, vždy se to zvedne. To není příliš mnoho, zejména ve Španělsku, kde jsou sazby stále levnější. a je problém, že můžeme mít 1 nebo 2 GB dat.


Nový správce stahování v prohlížeči Google Chrome s nejnovější aktualizací