Vivo APEX 2019, druhý smartphone na světě bez tlačítka nebo konektoru

navzdory Bydlím v APEX 2019 není to první smartphone na světě, který přichází bez tlačítka nebo konektoru (toto místo bylo ukradeno cílovou páskou. Meizu Zero), stále velmi zajímavý terminál.

Je zřejmé, že v tomto typu terminálu, kde je výrazný nedostatek tlačítek a konektorů, bude obrazovka hrát důležitou roli.

Včera Meizu oznámil telefonát, Meizu Zeroneobsahuje žádné konektory a mechanická tlačítka jakéhokoli druhu. Dnes by měl být představen podobný model od společnosti Vivo. Pokud vše půjde podle plánu, oficiální oznámení proběhne během několika hodin. Právě teď se objevuje oficiální obraz nového telefonu od společnosti Vivo.

Bydlím v APEX 2019Bydlím v APEX 2019

Obrázek potvrzuje název modelu: APEX 2019. Navzdory špatné kvalitě obrazu je hlavní věcí to, že potvrzuje obvyklou absenci tlačítek a zjevně konektorů.

Skener otisků prstů není viditelný … takže bude pravděpodobně integrován do obrazovky. Budeme muset zjistit, jak vložili reproduktor a mikrofon do tohoto zařízení. Nabíjení je řešeno bezdrátově a povrch je citlivý na dotek místo tlačítek napájení a hlasitosti.

V současné době vám nemůžeme říct víc. Musíme být trpěliví a počkat několik hodin, než se všechno naučíme. Funkce Vivo APEX 2019. Budou specifikace Vivo APEX 2019 veškerým „humbukem“, který odhalí? Je to něco, co na sebe v krátké době zareaguje.

Zůstaňte naladěni na novinky, které vám poskytneme na planetě Red, a společně se dozvíme všechny podrobnosti tohoto nového terminálu od společnosti Vivo. Jak vám vždy říkáme, máte k dispozici komentáře, které vám umožní nechat své myšlenky na tomto terminálu.

Zdroj: Gizmochina

Zdravím z hloubky bytů.