Vivo NEX 3 bude mít progresivní zobrazení neboli „kaskádu obrazovky“ a vyjde v říjnu.

I když je to čínská společnost Naživu U nás to není příliš známé, faktem je, že jsou docela aktivní a vyvíjejí zařízení, která se snaží být mimo provoz. Nedávno byly v řadě Vivo NEX uvedeny na trh dva nové smartphony. Bydlím NEX Y Verze duální obrazovky Vivo NEX. Tyto dva terminály nebudou jedinými terminály, kterých se letos dočkáme.

Začátkem letošního roku známý uživatel Twitteru pod pseudonymem Ledový vesmír Řekl, že Vivo bude jednou ze tří společností, které uvedou revoluční smartphony ve druhé polovině tohoto roku. Něco, co se zdá být ověřeno informacemi, které dnes máme.

Tento revoluční design se projeví na stranách smartphonu v přítomnosti silné křivky obrazovky…. Jak se říká “zobrazit vodopád“Nebo”číslicový displej«.

V tomto případě další známý uživatel sítě Twitter Sudhanshu Ambhorednes oznámila ve svém profilu, že nový smartphone Vivo NEX bude vybaven takzvaným „progresivním displejem“. Oppo Nedávno byl představen ve svém prototypu. Připomínáme vám to Vivo a Oppo patří do stejné skupiny: BBK. Proto je normální, že u obou značek je vidět nový vývoj.

Mám NEX 3Mám NEX 3

Spuštění nového Vivo, které bude pojmenováno podle pověstí Mám NEX 3se očekává v říjnu tohoto roku. Po uvedení na trh uvede Oppo podobný telefon a očekává se, že se tato inovace stane dalším trendem a začne se replikovat všude.

Zdroj: Twitter

Zdravím z hloubky bytů.