Vivo Nex 3 oficiální, nová vlajková loď s podporou 5G a až 12 GB RAM

Další mobilní telefon, který se stal oficiálním tento týden, je Jsem nex 3Nová špičková značka této značky, která si díky inovativním a kvalitním mobilním telefonům získala místo a reputaci na světovém trhu. JE Duální displej Vivo Nex už byla vlajkovou lodí Naživuale setkáme se s tímto novým terminálem, který obsadí čestné místo …

Vlastnosti Vivo Nex 3

Tyto Funkce Vivo Nex 3:

Obrazovka a rozložení

Vizuálně je hvězdou číslo 1 nepochybně displej. A mít zakřivený panel na bočních okrajích v úhlu blízkém 90 stupňů je typ designu, který umožňuje design. poměr obrazovky k tělu téměř 100% (99,6%Podle Vivo) … něco velmi působivého. Jeden v technických specifikacích Super AMOLED panel s velkou úhlopříčkou 6,89 palce.

Fyzická tlačítka po stranách chybí, a to díky obrazovce, která zakrývá boky mobilního telefonu. Tyto, Funkce «Touch Sense» (dotykové tlačítko citlivé na tlak). Systém umožňuje používat určitá dotyková tlačítka (případně vypínač), když je mobilní telefon vypnutý. Není pochyb o tom, že vzhled je prostě nádherný. Naživu soustředěný na Panel Full HD + 2256 × 1080 pixelů, Hustota pixelů 363 PPI. Tady je Technologie HDR10 a jeden Jas 800 nitů. Ochranné sklo je vyrobeno speciálně a na obou stranách zabírá mobilní telefon s kovovým rámem na okrajích. Profil mobilního telefonu je 9,4 mm a je dodáván v černé a světle modré barvě.

Real in Vivo Nex 3 Vivo Nex 3 má skutečnou „celou obrazovku“ pokrývající boky mobilního telefonu.

Paměť, procesor a operační systém

Terminál používá nejrychlejší procesor Qualcomm v tuto chvíli. Snapdragon 855 Plus Na 2,96 GHz. A pokud jde o paměťovou Úložiště UFS 3.0, Vanguard. Máme verze s působivou pamětí od ostatních: 12 GB RAM + 256 GB ROM a 8 GB RAM + 256 GB ROMobě verze pro Model podpory 5G. K dispozici je také verze 8 GB RAM + 128 GB ROM pro něj 4G model podpory.

Udržování těchto komponent při vhodné teplotě na vhodné teplotě Naživu rozvinutý chladící systém na základě parní místnost a potrubí určeno k odvádění tepla. Tento systém by snížil teplotu čipové sady až o 10 stupňů … Docela působivé. A operační systém, který jde ruku v ruce s hardwarem, Android 9.0 Pie v privatizaci Funtouch OS 9.1 GUI.

Buben

baterie má 4 500 mAh má kapacitu a technologii rychlé nabíjení ne méně Příkon 44 W.. Můžeme očekávat, že baterie vydrží až 80% energie za přibližně 30 minut. Naživu Pokud jde o technologii rychlého nabíjení, prozatím předčí Huawei. P30 Pro má nejsilnější rychlé nabíjení od Huawei: 40 W (to se však může s blížícím se Mate 30 Pro změnit). Ano, Naživu neposkytuje bezdrátové nabíjení na nové vlajkové lodi.

Fotoaparáty

Máme jednu 16 MP přední fotoaparát od horního okraje pomocí vyskakovací mechaniky. Tento fotoaparát má vyhrazený LED blesk a funkci HDR. Citace Hlavní fotoaparát Vivo Nex 3, trojnásobný a podporovat silné 64 MP snímač, typ Samsung QW1. Následuje snímač 13 MP (ultra širokoúhlý úhel 120 stupňů) a třetí 13 MP (teleobjektiv). Tento fotoaparát je vybaven 2násobným optickým zoomem, 10násobným digitálním zoomem, technologií AI, režimem makra (zblízka), režimem na výšku, HDR a PDAF. Záznam videa v rozlišení 4K při 30 fpsa zpomaleně s 720p při 960 fps, s funkcí stabilizace videa EIS.

Spojení

Mobilní telefon je dodáván v modelu s podporou 4G VoLTE Cat 18 a modely s podporou 5G. Modem Snapdragon X50. Zbytek připojení je podobný slotu pro Dual SIM, USB typu C, připojení NFC a 3,5 mm audio konektoru. Má GPS, GLONASS, BDS a Galileo geolokaci, dvoupásmový ac 802.11 wifi a Bluetooth 5.0. Má odemknutí obličejem a ve zvuku je 32bitový / 192 kHz zvuk a samostatný zvukový procesor AK4377A.

Vivo Nex 3 přináší trojité zadní obrazovky a přední vyskakovací oknoVivo Nex 3 zdůrazňuje trojitou zadní obrazovku a vyskakovací okno

Cena Vivo Nex 3

JE Cena Vivo Nex 3 U verze podporované 4G (8 GB RAM + 128 GB ROM) stojí změna přibližně 752 eur. Náhrada za 5G verzi s 8 GB RAM stojí 907 eur, zatímco náhrada za 5G verzi s 12 GB RAM stojí 997 eur.

Tyto ceny odrážejí úroveň vlajkové lodi společnosti Vivo a jsou k dispozici na webu Giztop s dodávkami z Číny koncem září.

Výsledky a názory Vivo Nex 3

JE Jsem nex 3 Jedná se o terminál se všemi špičkovými funkcemi a vlajkovou lodí. Jeho design a prvky vybavení jsou působivé a efektivní. Je však pravda, že tyto méně „známé“ značky budou mít vždy velmi vysokou cenovou nevýhodu a budou konkurovat špičkovým mobilním telefonům od zavedenějších značek.

Oficiální stránka Naživu Globální.