Vivo S1 je dodáván s 4500 mAh baterií, Helio P65 a integrovaným snímačem otisků prstů

Po setkání Žiju z5, nová kapsa Bydlím s1 V současné době se prodává v Indii v mezinárodní verzi. Tento mobilní telefon byl představen v Číně v březnu s některými variantami, jako je vyskakovací kamera, nyní nahrazená zářezem dešťové kapky. Byla představena v Indonésii před měsícem v této nové variantě. Budeme znát všechny podrobnosti …

Funkce Vivo S1

Tyto Specifikace Vivo S1:

Obrazovka a rozložení

Bydlím s1 tady je Super AMOLED Full HD + displej 2340 x 1080 pixelů a Úhlopříčka 6,38 palce. V designu displej obsahuje malý zářez pro kapku vody pro selfie kameru a má elegantní, moderní a jednoduchý design.

Paměť, procesor a operační systém

Mobile běží na osmijádrovém SoC MediaTek, Helio P65. Tato čipová sada je kombinována s jednou pamětí ve třech verzích: de 4 GB nebo 6 GB RAM se 64 GB nebo 128 GB ROM v závislosti na verzích. Globální varianta Bydlím s1 Běh Android Pie pod přizpůsobením Funtouch OS 9.

Buben

Telefon obsahuje výkonnou baterii s následujícími vlastnostmi: Kapacita 4 500 mAh.

Fotoaparáty

Pokud jde o fotografickou sekci, máme trojitý hlavní fotoaparát s 16 MP + 8 MP + 2 MP senzory (s clonami objektivu f1.78, f2.2 a f2.4). Druhý snímač je 8 MP širokoúhlý. Mezi funkce tohoto fotoaparátu patří živá fotografie, super širokoúhlý objektiv s AI, portrétní režim, samolepky AR a AI Face Beauty. Mobilní telefon má také 32 MP selfie fotoaparát s clonou objektivu f2.0.

Vivo S1 je dodáván s Helio P65 a až 128 GB ROMVivo S1 je dodáván s Helio P65 a až 128 GB ROM

Spojení

Mezi možnosti připojení patří podpora 4G VoLTE, Wi-Fi, Bluetooth v5.0, GPS navigace a A-GPS. Mobilní telefon využívá tradiční micro USB port s OTG, 3,5 mm zvukovým konektorem a slot je Dual SIM-Nano SIM. Na obrazovce je také zabudovaný snímač otisků prstů.

Cena Vivo S1

JE Cena Vivo S1 U verze 4 GB RAM + 128 GB ROM stojí výměna přibližně 228 eur a je k dispozici pro předprodej v hlavních online obchodech v Indii, dokonce is nabídkami spuštění. Mobilní telefon bude plně k dispozici od 14. srpna. Místo toho bude 6GB RAM verze ještě muset počkat měsíc.

Výsledky a názory na Vivo S1

Bydlím s1 Zajímavý mobilní telefon střední třídy, který kombinuje speciální a velmi atraktivní funkce. Mobilní telefon byl spuštěn v Číně v prvním čtvrtletí roku, ale změny provedené před jeho zaseknutím v Indonésii byly velmi zřejmé, jako například nahrazení vyskakovací kamery zářezem. Je to právě tato nová verze, která se nyní šíří do Indie a možná do mnoha částí světového trhu. Uvidíme, jestli ji brzy v naší zemi najdeme …

Oficiální stránka Naživu ve Španělsku