Vivo Y90 se stal oficiálním a nejlevnějším mobilním telefonem společnosti v Indii

Naživu vstupuje do Indie s novým Bydlím y90, jeden Android lehký design základní úrovně, krátce po dokonalém uvedení produktu na trh Žiji Z1 Pro. Pamatujme si to Y linie pro vivo založené na základních mobilních telefonech, které patří mezi nejdostupnější mobilní telefony společnosti. JE Y90 Bude instalován v závodě Vivo na Greater Noida a bude nejekonomičtější ze série.

Funkce Vivo Y90

Budeme vědět Specifikace Vivo Y90:

Obrazovka a rozložení

Máme jednu Displej IPS LCD s rozlišením HD + 1520 x 720 pixelů a velkorysý Úhlopříčka 6,22 palce. Panel má zářez pro kapku vody pro přední kameru a poměr obrazovky k tělu 88,6%. Mobilní telefon má profil 8,28 mm a bude k dispozici ve dvou prezentačních barvách: černé a zlaté.

Paměť, procesor a operační systém

Když mluvíme o motoru, nový mobil je poháněn čtyřjádrovým procesorem MediaTek, Helio A22s pamětí 2 GB RAM a 16 GB interní úložištěi když je to konverzace 32GB ROM verze. Slot pro kartu microSD může tuto paměť rozšířit až na 256 GB. Pokud jde o operační systém, je to stále relativně běžné. Android 8.1 Oreo po vybalení z krabice, tentokrát je grafické rozhraní pod Funtouch OS 4.5.

Buben

Mobilní telefon má velkorysou baterii. Kapacita 4 030 mAh a o rychlém nabíjení není nic zmíněno; S největší pravděpodobností bude cena očekávaná od levného mobilního telefonu běžná. Pokud jde o autonomii, bude terminál nepochybně efektivní, pokud vezmeme v úvahu displej HD + a procesor s nízkou spotřebou.

Vivo Y90 je levný mobilní telefon s 6,22 palcovým HD + displejem a je dodáván v černé a zlaté barvěVivo Y90 je levný mobilní telefon s 6,22 palcovým HD + displejem a je dodáván v černé a zlaté barvě

Fotoaparáty

Pokud jde o jejich možnosti prohlížení, 8 MP hlavní fotoaparát s jedním snímačem (clona objektivu f2.0) a LED blesk. taky přední fotoaparát pro selfie, 5 MP.

Spojení

Možnosti připojení zahrnují podporu 4G LTE, Wi-Fi, GPS a Bluetooth verze 5.0 (alespoň na papíře), tak divně, jak to zní na domácím telefonu. Máme micro USB port s OTG, 3,5 mm audio jack a Dual SIM na Nano SIM slot. Neexistuje žádný snímač otisků prstů, ale podpora pro FM rádio a odemknutí obličejem.

Cena Vivo Y90

JE Cena Vivo Y90 Bylo stanoveno na 91 eur a bylo nabízeno k prodeji v Indii od 27. července prostřednictvím hlavních webových stránek elektronického obchodování a autorizovaných organizací Vivo.

Výsledky a názory na Vivo Y90

JE Bydlím y90 Jedná se o vynikající mobilní zařízení základní úrovně, které „splňuje rostoucí očekávání spotřebitelů, kteří neustále hledají zařízení s větší baterií a větší obrazovkou za velmi přijatelnou cenu“. Podle slov Nipun Maryy, ředitele strategie značky ve společnosti Vivo India, je to…

Oficiální stránka Naživu.