Vivo Z1X přichází se super AMOLED displejem, SD 712 a 4500 mAh za tuto cenu

A na konci minulého týdne v plném proudu z IFA v Berlíně, Naživu Dokázal přilákat pozornost fanoušků Androidu do Indie, kde byl oficiálně schválen nejnovější mobilní design této slavné značky: Bydlím z1xje terminál střední třídy s prvotřídním vybavením ve všech oblastech, takže poměr ceny a výkonu je skutečně příležitostí. Mnoho z vynikajících terminálů této prestižní značky již v poslední době známe. Jsem nex 3. Poznejme nový Z1X od Vivo …

Funkce Vivo Z1X

Vidět Funkce Vivo Z1X:

Obrazovka a rozložení

Typ obrazovky Super AMOLED s úhlopříčkou 6,38 palce a moderní formát 19,5: 9. Rozlišení Full HD + Tyto vynikající specifikace doplňují 2 340 x 1 080 pixelů a kontrast 60 000: 1. Panel je chráněn technologií Xenzační sklo SCHOTT a v designu integruje malý špičkový zářez do kapky vody v mobilním zařízení s tenkým profilem 8,13 mm.

Paměť, procesor a operační systém

Terminál je napájen osmijádrovým procesorem, výkonným procesorem střední třídy. Snapdragon 712 Na 2,3 GHz s grafickou kartou Adreno 616. Paměť Vivo Z1Xdocela velký 6 GB RAM, 64 GB nebo 128 GB s ROM ve dvou verzích ano, kvůli nedostatku microSD není možnost rozšíření. Operační systém v kombinaci s tímto vynikajícím hardwarem, Android 9 Pie pod přizpůsobením FunTouch OS 9.1.

Buben

A máme velmi pohodlnou a silnou samostatnost Baterie s kapacitou 4 500 mAh kdo má také rád 22,5 W rychlé nabíjení ne méně.

Fotoaparáty

Pokud jde o fotosystém, Fotoaparát Vivo Z1X trojitý a integruje silné 48 MP snímač jako hlavní (clona f1,79) plus senzor Jedna třetina 8 MP a 2 MP (clony objektivu f2,2 a f 2,4). 8 MP snímač je širokoúhlý 120 ° a třetí snímač je snímač hloubky. Vše s LED bleskem a pokročilými funkcemi. Pokud jde o přední kameru, má jedinečný a velmi výkonný snímač. 32 MP (s clonou f2.0) pro selfiebude nepochybně vynikající kvality.

Spojení

Máme podporu pro 4G, ac dvoupásmové wifi, Bluetooth 5.0 a moderní možnosti připojení. Port USB je typu C a kromě slotu pro dvě SIM karty si zachovává 3,5 mm zvukový konektor. Snímač otisků prstů je integrován do obrazovky.

Vivo Z1X přichází se super AMOLED displejem a SD 712Vivo Z1X přichází se super AMOLED displejem a SD 712

Cena Vivo Z1X

O ní Cena Vivo Z1XV současné době máme pouze zaváděcí cenu v Indii, která se rovná přibližně 215 eur za 64GB verzi ROM a přibližně 240 eur za verzi 128 GB. Doufáme, že budeme dostávat zprávy, že se brzy rozšíří do Evropy.

Výsledky a názory Vivo Z1X

JE Bydlím z1x Jedná se o prémiové mobilní zařízení střední třídy s velmi dobrým vybavením ve všech oblastech. Všechny aspekty skutečně vynikají, takže mobilní telefon s vynikajícím poměrem cena / výkon jako celek je brán v úvahu, pokud jde o Evropu …

Oficiální stránka Naživu Gobal.