Vkworld K1 je dodáván s trojitým fotoaparátem a bezdrátovým nabíjením za dostupnou cenu

Vkworld K1 Asijský značkový mobilní telefon s docela atraktivními možnostmi hardwaru pro levné zařízení (viz další mobilní telefony značky). Některé funkce jsou opravdu prémiové. Jedná se o úžasný fotoaparát se třemi senzory, bezdrátovým nabíjením a spoustou paměti. Řekneme vám více…

Vkworld K1.  VlastnostiVkworld K1. Vlastnosti

Vlastnosti Vkworld K1

Tyto Vlastnosti Vkworld K1:

Obrazovka a rozložení

Obrazovka Vkworld K1 přichází v klasický formát 16: 9 a jeden Úhlopříčka 5,2 palce. Jeho technické vlastnosti jsou dobré, protože je to IPS LCD panel s Full HD rozlišení 1920 × 1080 pixelů a perfektní Hustota pixelů 424PPI.

Telefon zaujme designem svými zakřivenými tvary a 2,5D sklem s ochranou Corning Gorilla Glass na obou stranách. Zakřivené sklo je docela výrazné směrem k okrajům, kde se obě strany setkávají s velmi elegantním kovovým rámem. Tak, Vkworld K1 vypadá opravdu prvotřídně a kvalitně. Terminál má dobrý profil 9,5 mm a je dodáván v černé a modré barvě.

Paměť, procesor a operační systém

Napájeno terminálem Procesor MediaTek MT6750T 64bitová 1,5 GHz s grafickou kartou Mali T860MP2 … Vzhledem k tomu, že tato čipová sada je poměrně jednoduchá, je zde patrný prvek „úspory“. paměť vkworld K1Na druhou stranu je velkorysý se 4 GB RAM + 64 GB ROM. Slot microSD má však kapacitu až 128 GB. Pokud jde o operační systém, který závisí na tomto hardwaru, máme Android 8.1 OreoU levných telefonů je to stále privilegium.

Buben

Baterie Vkworld K1 Má úctyhodnou kapacitu 4040 mAh. To znamená 24 hodin hovoru a 11 hodin GPS navigace z hlediska autonomie. Pokud jde o nabíjení, jedná se o standardní typ 5V / 3A (15W), ale můžete se také rozhodnout pro bezdrátové nabíjení 5V / 1A. Není nic špatného!

Fotoaparáty

Společnost prošla dlouhou cestu ve všech ostatních aspektech fotografického systému. A máme Hlavní fotoaparát Vkworld K1 trojitý, tj. systém skládající se z tři 16MP snímače (21 interpolované) + 5MP + 5MP. Pokud porovnáme další terminály se stejným systémem, nemůžeme říci méně než Huawei P20 Pro a nový Samsung Galaxy A7 2018 … S touto trojitou kamerou má Vkworld důvod chlubit se.

Hlavní 16 MP snímač se stará o snímky a snímky, včetně 5 MP s efektem Bokeh a 5 MP se světelným efektem. Dir-dir trojitý hlavní fotoaparát Je také vybaven technologií OIS pro stabilizaci obrazu, detekci scén (schopnou identifikovat až 12 krajin a objektů) a automatické ostření. Záznam videa je 1080p při 30 fps … S tím vším očekáváme fotografie ve vysoké kvalitě, světla a barvy.

A i když je pravda, že hlavní fotoaparát získal veškerou pozornost, máme přední fotoaparát, který nám přináší zbytky překvapení. 16 MP pro selfie… Skvělý!

Připojení a zvuk

Terminál nás a Připojení typu 4G LTEGPS a AGPS navigace, Bluetooth 4.0 a jednoduché pásmo wifi b / g / n. Máme sloty pro dvě SIM karty, 3,5 mm konektory a tradiční port microUSB 2.0. FM rádio a senzory, jako je gyroskop, kompas a krokoměr (měří počet kroků), nejsou vyloučeny. Něco neobvyklého Snímač otisků prstůJe namontován na přední straně tlačítka Domů. taky Odemknutí obličejem pro bezpečnostní funkce. Konečně silný Reproduktor AAC.

Vkworld K1.  CenaVkworld K1. Cena

Cena Vkworld K1

JE Cena Vkworld K1 je to jeden z jeho nejatraktivnějších aspektů a nabízí poměr cena / dar velmi zřídka. Na Aliexpressu mluvíme o 160 $, což odpovídá přibližně 140 eur na mobilním telefonu. trojitý fotoaparát Y 16 MP přední fotoaparát, 64 GB ROM, Android 8.1, design skla a bezdrátové nabíjení. Skvělá cena!

Výsledky a názory na Vkworld K1

Vkworld K1 velmi zajímavý terminál střední třídy – základní. Kombinuje prvky levných mobilních telefonů, jako je jednoduchý procesor, s ostatními skutečného luxusu, jako je velká paměť nebo vynikající trojitý fotoaparát. Dá se říci, že toto zařízení nabízí mnoho zajímavých dárků za dobrou cenu.

Oficiální stránka Vkworld Global.