Vláda odpoví na otázky týkající se koronaviru na Twitteru

cvrlikání snaží se být informačním kanálem tváří v tvář krizi koronavirusa z této sociální sítě Vláda pochybnosti vyřeší Uživatelé internetu mohou mít Fernando Simon, Ředitel Centra pro koordinaci a zdravotní krizové situace ve Španělsku.

Twitter to povolil takto: oficiální hashtag #INFOCoronavirusVyřeší to živý zásah, který mohou občané použít k vyjádření svých otázek a pochybností o koronaviru COVID-19.

9 map pro sledování koronaviru v reálném čase

Fernando Simón bude Online ve 13:30 ve středu 11. března Rok 2020 a jeho prohlášení o koronaviru mohou na účtu sledovat oba @Veřejné zdraví (Závisí na vládě) tak, jak to je @ Twitter.

V mnoha případech sociální sítě způsobily zmatek v otázkách sociální relevance a Twitter se snaží změnit věci s vypuknutím koronaviru.

Ve skutečnosti hlas WhatsApp obíhá kolem koronaviru vedoucí kardiologie Gregorio Marañón, jehož původ a spolehlivost jsou pochybné, takže je důležité poučit se z oficiálních zdrojů.

Spolupráce Twitteru s vládou rovněž Reklama, která se zobrazí při hledání koronavirua to ukazuje, že účet veřejného zdraví je spolehlivým zdrojem informací o jiných tweetech.

Obrázek - Vláda odpoví na otázky týkající se koronaviru na Twitteru

Zdá se, že vláda brala sociální sítě celkem vážně, protože mainstreamová tvář krize s koronaviry pomáhá při krmení Twitteru. Fernando Simón se objevil na tiskových konferencích, v televizích a nyní bude odpovídat na otázky online.

V době, kdy falešné zprávy a podvody mohou způsobovat problémy, znát oficiální doporučení zdravotnických úřadůmění se také s vývojem nemoci a šíří se do nových oblastí.

Ti, kteří chtějí být informováni o nejnovějších zprávách o koronaviru, Rande s Fernandem Simónem dnes 11. března ve 13:30 na TwitteruZa vládu vyjasní podezření na ohnisko.

WhatsApp audio spojuje koronavirus a vitamin C.

Co si myslíte o tomto rozhodnutí? Myslíte si, že Fernando Simón poskytne užitečné informace přímo na Twitteru a uklidní uživatele internetu?

Web: Veřejné zdraví (Twitter)