VLC pro Apple TV již testují beta testeři

Před několika dny se mě zeptali na aplikaci pro přehrávání libovolného video formátu na iPhone. Samozřejmě, pokud vám položili stejnou otázku Řekli byste, že VLC je nejlepší a jediná aplikace, která nám to umožňuje hladce.VLC vám umožňuje přehrávat všechny druhy obsahu, pokud nemá formát AC3, což je jeden z důvodů kvůli problémům s používáním licencí, proč je tato aplikace mimo App Store méně nebo méně než rok. Naštěstí se to vrátilo se samotnou aktualizací a je to v současné době jediná aplikace, která nám umožňuje reprodukovat téměř jakýkoli formát, alespoň ten nejpoužívanější.

VLC funguje na verzi Apple TV a snaží se urychlit příjezd do tohoto zařízeníSpolečnost VLC zahájila program testování beta verze, aby si uživatelé mohli předplatit a otestovat aplikaci před oficiálním příjezdem do obchodu s aplikacemi Apple TV. VLC nám umožňuje přehrávat obsah přímo a bez nutnosti stahovat jej přímo z Dropbox, iCloud, Google Drive, OneDrive a Box, ale také nám umožňuje přehrávat hudbu, kterou jsme uložili v různých cloudech, se kterými je kompatibilní.

A pokud to nestačí, VLC nám také umožňuje reprodukovat obsah našeho serveru PlexStojí 4,99 EUR a byla aktualizována minulý týden, je kompatibilní s novou Apple TV a bez nutnosti používat oficiální aplikaci, kterou jsme zmínili v iPhone News. Pokud chcete vývojářům pomoci, můžete projít níže uvedeným odkazem a zaregistrovat se, abyste měli štěstí a byli součástí beta testovacího programu této úžasné aplikace. [ACTUALIZADO] Těsně před publikováním tohoto článku lavina odběratelských uživatelů překročila dostupná místa. To, čemu nevěříme, že nám aplikace umožňuje kopírovat a přehrávat soubory přímo do Apple TV, je, jako bychom to mohli dělat na zařízeních iOS.